Odvoz suti a zahradního odpadu: Vsaďte na specialisty

Odvoz suti

Potřebujete odvézt suť, hlínu nebo odpad pocházející ze zahrady či sadu? Pokud ano, většinou zvolíte vlastní síly s tím, že vše naložíte na vozík a odvezete jej do sběrného dvora. Jestliže ale takovéhoto odpadu máte více, vyplatí se vsadit na profesionální firmu, která disponuje tím správným vybavením. My se v následujících řádcích soustředíme především na to, podle jakých kritérií ji vybírat. Doporučíme i konkrétní specialisty, kteří se na tuto problematiku zaměřují.

Špičková výbava nemusí být samozřejmostí

Ne každá společnost disponuje dostatečným vybavením pro realizaci všech prací souvisejících s uklizením odpadu. Samozřejmostí musí být dostatečně prostorný kontejner na zeminu, suť nebo jiný materiál. Optimální je objem zhruba okolo 3 m³ a více. Specializovaná firma si musí poradit také s úzkými prostorami. Řešit odvoz suti z takovýchto míst lze kontejnerem s menší šířkou. Bez problémů to zvládne takzvaný chodníkový kontejner. Potřebujete odvézt či přivézt beton, písek či štěrk? Pro specialisty to nemůže představovat problém.

Maximální flexibilita

Velmi důležitá je i schopnost konkrétní firmy přistavit kontejner na kterékoli místo, a to v co nejnižším časovém intervalu. Firma musí být schopna vystavit i potvrzení o převzetí odpadu určeného k zneškodnění. To je totiž zapotřebí ke kolaudačnímu rozhodnutí v případě, že stavíte anebo kompletně rekonstruujete stávající bydlení.

Objednejte si odvoz suti online

Není nic jednoduššího než sednout k vlastnímu počítači a objednat si odvoz suti online. Na Odvoz-sut.cz budete mít jistotu, že od přijetí vaší objednávky potrvá pouze 1,5 hodiny, než k vám přijede automobil a přiveze kontejner. Tedy za podmínky, že bydlíte kdekoli na území Prahy. Firma nabízí také dovoz nejrůznějších stavebních materiálů a další služby týkající se odvozu odpadu ze zahrad i staveb.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.