Nechte se inspirovat nápaditou halloweenskou výzdobou

Halloween je strašidelným svátkem, který se těší velké oblibě také u nás, v České republice. Už jej nevnímáme jako americký svátek a také v médiích už se Halloween nepřekládá jako „dušičky“ (jako tomu bylo dříve). A také prodeje halloweenské výzdoby stoupají. Ruku na srdce – kolik z vás už si koupilo keramické dýně? Zkuste letos postoupit o něco víc a přeneste výzdobu také do své zahrady. Můžete zde uspořádat pro děti strašidelnou cestu.

Svítící jezírko

Pokud máte v zahradě jezírko, pak byste mohli použít na výzdobu je. Jednoduše do něj vložte zářící ruce – bude to vypadat, jako by se zombie snažili dostat ven z vody. Jejich záře ve tmě vypadá zvlášť strašidelně a záhadně. Budete k tomu potřebovat několik latexových rukavic do kterých vložíte svítící tyčinky. S využitím průhledného gelu, kterým rukavice naplníte, se rozzáří celá rukavice. Potom už stačí svázat a dát do rybníku.

Duch na procházce

Duch je vytvořen z průhledné lepící pásky a vypadají opravdu strašidelně. Výroba je časově náročná, trvá několik hodin, ale stojí to za to. Potravinářskou fólii oviňte kolem nohy svého modelu. Přidejte vrstvu průhledné lepící pásky. Tupými nůžkami odstraňte z nohy svého modelu. Pokračujte stejně stehny a dalšími částmi těla. Nechte v těle ducha díru, do které zapnete rozsvícená LED světla. Jakmile je váš duch vytvořen, můžete jej ozdobit vlasy, šaty nebo jiným strašidelným doplňkem.

Dýňové monstrum

Dýně jsou absolutní halloweenskou klasikou, objevují se všude, zejména v zahradách. Ale vaše dýňové dekorace mohou být ještě děsivější tím, že je změníte na dýňová monstra. Vyberte si velmi velkou dýni a vyřezejte jí velká ústa. Staré oblečení naplňte slámou nebo něčím jiným. Vytvarujte z oblečení formu postavy, jejíž hlavu jakoby snědla dýně. Přidejte trochu červené barvy a vše bude dokonalé!

Zahrada je mým dlouhodobým koníčkem. Zkouším nové věci a ráda se s vámi o ně podělím!