Nakupujeme venkovní vánoční osvětlení s předstihem: Jemnost výběru

Vánoční osvětlení

Poprvé v roce 1895 byla před Bílým domem rozsvícená elektrická věž. Od té doby se toto krásné vánoční osvětlení  stalo o vánočních svátků součástí domovů, navíc je nejen mnohem bezpečnější, ale i pěknější. Pohodové Vánoce prožijete jen s kvalitními výrobky, proto je nutné přistupovat k jejímu výběru se vší zodpovědností. Stojí za to požádat prodávajícího o osvědčení o zboží, nesmí chybět české návody. Pozor si dávejte na vánoční světla z tržnic. Vezměte produkt do sítě a zkontrolujte různé režimy. Nezapomeňte, že je lepší vybrat světelný řetěz, který funguje přes adaptér.

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení a dekorace za super ceny na t-vanocniosvetleni.cz

Pokud se rozhodnete koupit vánoční osvětlení a dekorace pro venkovní použití musí mít následující charakteristiky:

  • mrazuvzdornost;
  • síla;
  • odolnost proti vlhkosti;
  • kazety musí mít těsnění, které zabraňují pronikání vlhkosti a prachu;
  • kabel musí být kvalitní s označením písmenem R nebo N.

Kde je panuje krutá zima, je ideální vánoční osvětlení a dekorace LED s označením IP65.  Pro oblast s poměrně mírným a teplým zimním klimatem si můžete vybrat produkt s indexem IP44. Na ozdobu střech, fasád a stromů je dobré použít lanové světelné kabely, umožňují vytvářet různé tvary.

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení – základní požadavky na tento výrobek.

Celkový výkon všech žárovek nesmí přesáhnout 60 W. Délka kabelu od poslední žárovky k zástrčce musí být alespoň 1, 5 metrů. Dostupnost náhradních žárovek v sadě (pro výrobky se žárovkami). Než si koupíte vánoční osvětlení, doporučuje se určit, kde ho chcete instalovat: na ulici nebo v místnosti.  V domě můžete použít jakékoliv vánoční světelné dekorace. Důležité je pouze zvolit správnou délku výrobku, protože ležící kabely na podlaze představují nebezpečí pro domácnost.  Barva vodičů je také důležitá: musí být v souladu s barvou stromu.

 Vánoční výzdoba inspirace!

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.