Nákup vánočního stromku online je rychlý a bezpečný

Vánoční stromek

Letošní rok je z hlediska koronavirové pandemie poměrně specifické. V podstatě jsme nuceni k tomu, abychom byli doma a snažili se vyhnout potenciální nákaze. I proto se objevují služby, které v minulosti nebyly nijak extra viditelné. Typickým příkladem je bezesporu nakupování vánočních stromků online. Sehnat tato vánoční stromek můžete jednoduše, rychle a pohodlně. My se na tuto službu podíváme trochu podrobněji.

Vyberete si online a stromek k vám dorazí

Opravdu nic složitého. Stačí se podívat přímo na internetových stránkách, kde jsou stromky k dispozici. Vybrat si lze samozřejmě z různých dřevin, tradičně jsou k dispozici smrky, jedle a borovice. Vy sami se podíváte na fotografie různých stromků. Poznat z nich, o jaký stromek se jedná, není nijak složité. Tradičně se prodávají:

  • smrk ztepilý (Picea Abies),
  • jedle kavkazská (Abies Nordmanniana),
  • smrk pichlavý stříbrný (Picea Pungens Glauca),
  • borovice černá (Pinus Nigra).

Plantáž se stromky

Plantáž se stromky: Zdroj  obrázku Pixabay.com

Chcete stromek v květináči? Máte ho mít

Jinak není problém volit také vánoční stromky v květináčích. Ty jsou dnes velmi oblíbené. Stromek si pak najde místo přímo ve vaší zahradě. K dispozici jsou také stromky v balu. Záleží jen na vás, jaký stromek si vyberete.

Vánoční stromky online: Zdroj obrázku stromkyonline.cz

Čerstvost stromků zaručena

Prodejci většinou ve vlastním zájmu zveřejňují původ samotných vánočních stromků. Většinou pocházejí přímo z Beskyd nebo plantážích nacházejících se v různých oblastech naší země. Stromek je nafotografován a uřezán bývá až v momentu, kdy je rozhodnuto o jeho expedici směrem k zákazníkovi.

Vánoční stromek: Zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.