Minibagr

Minibagry a minirypadla: Optimální společníci pro úpravu terénu

Změny v celkové kompozici zahrady jsou poměrně častou záležitostí. Možná právě z toho důvodu si vzpomenete na tvrdou práci s rýčem anebo krumpáčem. Kameny, kořeny a další větší předměty ukryté v zemině dokážou značně znepříjemnit jakékoli výkopové práce. Proto se vyplatí pořízení si spolehlivé techniky, jež vám dokáže pomoct, a vy se zbytečně nebudete dřít. Na větší bagry zapomeňte, jelikož dokážou zničit vše, co jim bude stát v cestě. Zarovnávání rýh po velkých kolech či pásech těžkého stroje se pak stává dlouhodobou záležitostí. Výbornou volbou je pořízení minirypadla či minibagru. Právě na tuto techniku se zaměříme v následujících řádcích.

Minibagr

Hlavní přednosti minibagrů a minirypadel

Šetrnou práci jsme již zmiňovali. Minibagry jsou vhodné pro lokální úpravy terénu, jelikož se vyznačují kompaktními rozměry. Jednoduše se tedy přemístí do dané lokality a nezaberou přitom žádnou velkou porci prostoru. K převozu těchto přístrojů se běžně používají přívěsné vozíky, jež se připojují za osobní automobily. Ovládání je přitom velmi jednoduché a intuitivní. Uvidíte, že vše zvládnou i vaše děti! Z ostatních předností jmenujme minimální náklady na provoz a zcela nenáročnou údržbu.

Spousta prací se stane hračkou

Moderní minibary a minirypadla zvládnou výkopy o šířce začínající na pouhých 10 cm. Jestliže tedy potřebujete pouze položit kabel, není nezbytné vykopávat širší jámu. Zemní práce mohou být řešeny podkopovými lopatami různých rozměrů. Co se týká hloubky výkopu, ta tak může činit až 1,5 m. S těmito přístroji se stanou hračkou výkopy pařezů, keřů či práce v lesním porostu. Zvládnete bez potíží i kypření půdy, případně zrytí záhonů a menších polí. V zimě si poradí se sněhem.

Minibagr

Vyberte si jednoduše online

Prodej mikrobagrů se dnes řeší především online. Například na mikrobagry.cz si můžete vybrat ze spousty modelů jak minibagrů, tak i minirypadel za příznivé ceny.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *