Levné plastové bazény: Dopřejte si luxus i ve vaší zahradě

Bazény Šulc

Léto je už v plném proudu a skoro každou zahradu zdobí nějaký bazén. Že v té vaší kromě záhonku a dětského koutku ještě nic nemáte? Nevadí, uzrál čas vše napravit. Vybírat si dnes lze ze spousty variací bazénů i koupacích jezírek. My se v následujících řádcích zaměříme na ty plastové, jež se integrují do země. Chcete-li mít bazén skutečně napořád v bytelné a bezpečné podobě, jedná se o optimální cestu, jíž se vydáte. Zatímco nadzemní bazény se vyznačují ne příliš stabilní konstrukcí a koupací jezírka astronomickou pořizovací cenou, u plastových bazénů se setkáte s optimálním kompromisem mezi cenou a kvalitou.

Plastové bazény

Z čeho jsou plastové bazény vyrobeny?

Výroba plastových bazénů musí podléhat těm nejpřísnějším požadavkům na kvalitu. U společnosti Bazény Šulc se vyrábí celoplastové obdélníkové konstrukce ze specifického polymeru PP, který disponuje UV stabilizátorem. Jeho tloušťka činí 5 mm. Pochází z dílny německého výrobce Rőchling Engineering Plastics. Bez problémů dokážou odolat jak mrazu, tak i extrémním letním výhním. Samozřejmostí je u těchto bazénů také ochranná fólie schopná zamezit poškrábání ve výrobním procesu.

Plastové bazény přímo na míru

Moderní levné zahradní bazény z plastu si můžete nechat vyrobit klidně i přímo na míru dle vašich potřeb. Co se týká rozměrů, výroba je možná od 3×2×1,2 m až po 7×3×1,5 m. Standardně se vytváří v elegantním modrém odstínu caribic. Plastové schodiště se vyrábí z protiskluzově opatřeného materiálu majícího tloušťku 8 mm. Schodiště je rohové, vyžaduje podbetonování. Neprohýbá se a voda se pod ním nemá šanci zkazit.

Plastové bazény

Nezapomeňte na příslušenství

Společnost Bazény Šulc nezapomíná ani na důležité příslušenství. Standardně k bazénům dodává také UV lampu a ionizér. Právě tyto komponenty se následně spolu s čistě přírodními polymery podílejí na nechlorové úpravě vody. Bazény se vyznačují jednoduchou montáží a zmiňovaný prodejce vám navíc poskytne spousty cenných rad týkajících se výběru plastových bazénů, příslušenství i firmy, jež bude celý komplet instalovat.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.