Letní koupání na zahradě: Top 5 předností zapuštěných bazénů

Zapuštěný bazén

Díváte se na vaši zahradu a říkáte si, že byste něco změnili, jen vás aktuálně nenapadá co? Ne, rozvržení záhonů a zvětšení užitkové zahrádky to být nemusí! Myslete trochu na své pohodlí a odpočinek! Pořiďte si kvalitní zapuštěný bazén! Proč zrovna tento typ bazénu? Důvodů by se dalo najít hned několik. My se zaměříme na 5 nejznámějších. Samozřejmě nezapomeneme dát ani tip na spolehlivého výrobce.

Snadný vstup do vody zaručen

Velkou předností zapuštěných bazénů je elegantně řešený vstup do vody. Máte-li doma malé děti, stoprocentně tuto vymoženost oceníte. To samé platí i pro starší lidi mající problémy s pohybovým aparátem. I oni budou rádi, že se nemusí namáhat.

Zapuštěný bazén

Prodlouží koupací sezonu

Zatímco nadzemní bazény se vypouští s koncem letních prázdnin, u zapuštěných je situace jiná. Pokud si k takovémuto modelu pořídíte zastřešení, prodloužíte si koupací sezonu klidně i na 6 měsíců.

Stanou se ozdobou zahrady

Zapuštěné bazény do země do exteriéru dokonale padnou. S okolím splynou bez jakýchkoli problémů. Jestliže chcete, aby byl bazén výraznějším prvkem, není problém vybrat vysoké zastřešení. Bez potíží se pod ním navíc budete moci procházet.

Bazén ve svahu? Není problém!

Velkou výhodou zapuštěných bazénů je i skutečnost, že je jednoduše umístíte i do svahu. Zvolit se dá přesně takový model, který vám bude vyhovovat. Tvarově i barevně lze vybírat ze spousty variací.

Zapuštěný bazén

Rychlá realizace

Samozřejmost u plastových zapuštěných bazénů představuje jejich rychlá dodávka a usazení na požadované místo. Zhruba za 2 až 4 týdny po objednání u společnosti Rentmil se můžete klidně koupat. Samotné bazény jsou vysoce kvalitní a výrobce garantuje maximální výdrž. Vyrábí se konkrétně z jakostního materiálu Polystone P od německé společnosti Röchling Plasticupat. Vybrat si na www.rentmil.cz můžete mimo jiné také zastřešení a bohaté příslušenství.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.