Kupujete bazén? Zkuste ten přelivový

Bazén

Víte, jaké bazény jsou nejoblíbenější? Ty přelivové. Pokud uvažujete o koupi právě bazénu k sobě domů, podívejte, čím bude pro vás tento typ bazénu přínosný.

Proč koupit bazén s přelivem?

Pokud se zeptáte odborníků nebo i znalců, proč je přelivový bazén dobrý, vyjmenují vám několik věcí. Jednak je skvělé, že voda v bazénu sahá po okraj přímo srovnaný s terénem okolo. Nijak se jí neplýtvá, protože je odváděna přímo do přelivového žlabu. Ten je po celém obvodu bazénu, takže jednak se zde nevytvoří bahno, ale také se neplýtvá vodou. Díky tomu se voda filtruje a cirkuluje. Bazén s přelivem a jeho okolí jsou tak krásně čisté a ani nemusíte vyvíjet námahu z hlediska údržby. Jde tak i o jedinečné designové řešení terénu. Co je zdánlivě malý detail? Nedělá se ani špinavá linka na stěně bazénu tam, kam sahá hladina vody. Tyto bazény se navíc dají postavit doma, venku, v soukromí, využití najdou i ve fitness, spa atd. Například společnost Rentmil (www.rentmil.cz) nabízí prodej, servis a údržbu bazénů i jejich příslušenství.

Bazén

Foto: Rentmil

Výroba bazénů na míru

Společnost Rentmil sice sídlí v Plzni, ale nejen bazény s přelivem instaluje po celé ČR. Používají kvalitní materiály a rozměry bazénu upraví dle vašich požadavků. Poradí vám s výběrem samotného bazénu a doporučí i následné příslušenství, abyste si bazénu užili přesně dle vašich představ. Můžete si vybrat rozměry bazénu, hloubky, barvy i vzory. Jestli nemáte jasnou představu, jsou tu i typové bazény, samozřejmě lze objednat i produkt na klíč, kdy firma navrhne realizaci bazénu a doporučí i ověřenou stavební firmu na výkopové a stavební práce. Abyste si nejen přelivové bazény mohli užívat celý rok, pořiďte si zastřešení. Napadá vás zásadní otázka – přelivový bazén cena? Můžeme vás ubezpečit, že na trhu jde o nejlepší kombinaci kvality a výhodné ceny. Proto směle do výběru toho nejlepšího pro váš relax po celý rok.

Náhledové foto: Rentmil

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.