Krumpáč Fiskars ErgoComfort

Potřebujete na zahradě realizovat výkopy anebo pouze jemně upravit terén a na tuto činnost se bytostně netěšíte? Není se čemu divit, jelikož se standardními nástroji je práce spíše utrpením než čímkoli jiným. Opakem je ale činnost, kterou vám pomůže vykonávat krumpáč Fiskars ErgoComfort. Ten svou kvalitou podobně jako i ostatní výrobky společnosti Fiskars dokáže ohromit a vy se budete na některé specifické činnosti i těšit. Jaké tedy krumpáč Fiskars nabízí přednosti a proč si jej vlastně vybírat?

Rozměry krumpáče Fiskars ErgoComfort

Krumpáč Fiskars ErgoComfort má pracovní délku násady 90 cm, takže se s ním bude pracovat velmi dobře fakticky všem lidem s průměrnou výškou. Celková šířka pracovní části činí 15 cm. Hmotnost pracovní části činí pouhé 2 kilogramy. Celková hmotnost je přitom 3 kilogramy. Bez problémů s tímto nástrojem zdoláte i kamenitou půdu a velmi tvrdý povrch. Nebudete tak mít potíž fakticky nikde, kde budete potřebovat pracovat.

Pro jakýkoli povrch

Ať už potřebujete pracovat kdekoli, budete mít jedinečnou šanci. Klasiku představuje především kopání na zahradě, anebo v sadu či někde jinde. Výborný je i pro odstraňování kamenů a jiných nerovnosti, které jsou stabilní součástí povrchu. I vykopnutí pořádného kmene bude s tímto rýčem zase o něco snazší. Nemusíte se bát toho, že by byl nějakým způsobem narušen jeho povrch nebo konstrukce celkově.

Hlavní plusy krumpáče Fiskars ErgoComfort

Když bychom se měli podívat na hlavní přednosti tohoto krumpáče, rozhodně by jich nebylo málo. Přesvědčíme se o tom v následujících odrážkách…

–          extra rozšířená hlava se čtyřhranným hrotem z kvalitní kalené uhlíkové oceli

–          držadlo z kompozitního materiálu vyztužené skelnými vlákny pro maximální úder

–          povrch držadla z neklouzavého elastomeru určeného proti vibracím

–          násada Novagrip je maximálně odolná

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.