Kovový zahradní krb jako dokonalé oživení zahradního posezení

Oheň

Máte doma zahradní posezení, které je prakticky ze všech stran uzavřené? Disponujete zimní zahradou? Ať už je vaše situace jakákoli, rozhodně se vyplatí popřemýšlet nad vytápěním tohoto prostoru. takový plápolající oheň ve vymezeném prostoru rozhodně stojí za to. My se z toho důvodu v následujících řádcích zaměříme na elegantní kovové zahradní krbyzahradní krby, které se o takovéto příjemné teplo dokážou postarat raz dva.

Ohnivzdorná ocel jako základ krbu

Uvažujete o nějakém krbu, ale nehodláte stavět vlastní z cihel? Jasně, ne každý má čas a šikovné ruce k tomu, aby si vytvořil nějaký elegantní krb. Zděné krby jsou navíc taková, že v podstatě musí být na jednom jediném místě a nelze s nimi nijak manipulovat. Kovové jsou v tomto ohledu mnohem kompaktnější. Vyrobené jsou z ohnivzdorné oceli, jež dokáže vydržet i poměrně vysoké teploty.    

Elegance sama o sobě

Černá barva krbů je naprosto skvělá a hodí se prakticky kdekoli. Můžete si být jistí tím, že krb nebude nijak rušit okolní prostor. Naopak posezení skvěle doplní. Modely jsou prosklené, takže uvidíte plápolat oheň, který dotvoří skvělou atmosféru při posezení. Krby tohoto typu jsou navíc vybavené pojistkami proti spadnutí nebo převrácení se. Jsou maximálně stabilní a bez problémů odolají i nepřízni počasí.

Nejoblíbenější kovové zahradní krby: Obrázek Heureka.cz

Bezpečný táborák se vším všudy

Zapomeňte na rozdělávání ohně ve vašem posezení bez vyznačeného prostoru. Krb je maximálně bezpečný a vy si budete moci užívat příjemných chvilek u ryze přirozeného tepla, které na vás půjde. Vybrat si lze ze spousty různých krbových variací.

Kovový zahradní krb: Náhledové foto Pixabay

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.