Jaké výhody má betonový plot?

Betonový plot

Výběr plotu není jednoduchá  záležitost, nejen že chrání vaše soukromí a majetek, ale dotváří i atmosféru vašeho bydlení.

Současný trh nabízí celou řadu materiálů. Můžete tak mít betonový plot, plot dřevěný, plastový či drátěný, nebo kombinaci různých druhů materiálů. V současné době se do popředí zájmu dostávají ploty betonové, které poskytují celou řadu výhod:

Nabízejí elegantní vzhled a to díky různobarevnému provedení a designu. Poskytují velký pocit soukromí a bezpečí a navíc působí jako protihluková bariéra. Nepotřebují žádnou speciální péči. Jsou kvalitní, odolné a mají dlouho životnost. Snadno a velice rychle se dají smontovat a při montáži nevyžadují žádné speciální technologie. Mají vysokou stabilitu. Cenově jsou poměrně dostupné.

Betonový plot

Základ tvoří betonové desky. Vybírat lze z různých variant – betonové desky rovné, s radiusem, s mřížkou nebo soklové. Samozřejmostí jsou jak desky jednostranné, tak i oboustranné.

Kam betonový plot umístit?

Vzhledem k tomu, že plot má dlouhou životnost a bytelnost, je vhodný pro jakékoli účely.

Rodinné domy

Ideální oplocení v satelitním městečku. Poskytuje soukromí a díky elegantnímu vzhledu, který nabízí různé varianty vzorovaných betonových desek, dotvoří osobitý ráz vašeho bydlení.

Pokud máte hospodářská zvířata, můžete jím ohradit jejich stání. Jste zahradníci a máte doma kompost? Co ho ohradit betonovou deskou, nebude již vypadat tak nevzhledně.

Betonový plot

Průmyslové areály či komerční prostory

Vzhledem k tomu, že betonový plot nabízí vysokou ochranu proti různým vlivům vnějšího prostředí, je stabilní a bezpečný, je ideálním řešením pro oplocení průmyslových i komerčních prostor. Cenově je též dostupný, takže je vhodný i pro ochranu rozlehlejších pozemků.

Na výběr máte i z různých výšek sloupků, které se dají různé korigovat.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.