Interiér v novém kabátu: Vsaďte na specialisty

EXX osvětlení

Uvažujete o rekonstrukci stávajícího firemního areálu, průmyslové haly, vaší rezidence anebo jakéhokoli jiného objektu? Pokud ano, vyplatí se vsadit na profesionální služby a zkušenosti odborníků. Vy sami máte sice jistě skvělý vkus, ale dokonale sladit funkčně i designově všechny prvky, je velmi náročné a výsledek často nakonec neodpovídá původní představě ani rozpočtu. I proto se zaměříme na interiérový design od společnosti EXX, která nabízí komplexní služby, s nimiž budete určitě spokojeni.

Proč využít profesionálních služeb EXX?

Odpovědí na tuto jednoduchou otázku bychom našli hned několik. Začít bychom měli zejména tím, že společnost EXX působí na trhu již od roku 1995 a disponuje tak velkým množstvím zkušeností z různých typů realizací. Má vlastní tým architektů, designérů a projektových manažerů. Navíc je součástí velké skupiny Eurolux Group a.s. patřící mezi špičku na poli osvětlení a osvětlovací techniky. Pokud se na ni obrátíte, setkáte se s profesionálními návrhy a osobním přístupem. Veškerá řešení se realizují na míru klientovi.

Ať už potřebujete jakýkoli interiér…

Nejčastěji společnost řeší moderní rezidenční projekty, administrativní budovy, obchodní centra či průmyslové areály. Za zmínku stojí i projekty v segmentu historických a kulturních budov, jejichž rekonstrukce musí být nadmíru citlivá. Kromě projekce, odborného poradenství a samotné realizace firma EXX poskytuje i např. stavební dozor, což usnadňuje koordinaci projektů.

Osvětlení na míru

Jestliže potřebujete kvalitně vyřešit osvětlení, jste u EXXu na správné adrese. Má totiž za sebou více než dvacetiletou tradici a desítky úspěšných realizací. Vedle návrhu nových osvětlovacích soustav zajišťuje i modernizaci zastaralých osvětlovacích soustav, nejčastěji za efektivní a úsporná LED svítidla. Ideální je samozřejmě spojení rekonstrukce s revizí a následnou modernizací osvětlení, což představuje významnou úsporu elektrické energie. Čím dál častěji se mluví i o problematice veřejného osvětlení a jeho vlivu na bezpečnost v obci. Výměny veřejného osvětlení zajišťuje sesterská společnost ECO LED SOL včetně možnosti financování bez vstupní investice.

Více o společnosti a jejích službách se dočtete na www.exx.cz.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.