Kované ploty

I vaše zahrada si zaslouží stylový kovaný plot a bránu

Ke každé zahradě patří stylový a funkční plot. Tato skutečnost je neoddiskutovatelná. Mnozí lidé všechno řeší klasickým drátěným oplocením, případně poplastovaným pletivem. Ne všude se ale takováto varianta hodí. Proto je ideální zvolit jednolité provedení plotu, které vypadá stylově, dokáže zajistit bezpečí a odolá rozmarům počasí. Z toho důvodu se zaměříme na moderní kované ploty, jež jsou v tomto ohledu optimální.

Originální design

Základem elegantního kovového plotu je bezesporu neotřelý design. Oblíbené jsou rovné příčky, geometrické obrazce a zajímavá zakončení. Na rozdíl od dřevěných desek, jež působí tradičním a fádním dojmem, dokážou kovové výplně zaujmout hned na první pohled. Tmavá barva kovu vypadá moderně, a hned tak se neomrzí. Celý neotřelý vzhled ještě podtrhnou nejrůznější velikosti plotů.

Vydrží téměř navěky

Přejete si mít oplocení navěky? Kdo by takovýto plot nechtěl? Je to právě kov, který dokáže zajistit maximálně dlouhou existenci. Volba povrchové úpravy je pouze na vás samotných. Někdo upřednostňuje pouze pozinkování, jež zamezí korodování a vzhledově určitě nezklame. Jestliže spíše preferujete jiné barevné variace, stačí si vybrat odstín ze vzorníku RAL, který bývá neskutečně bohatý.

Volte tradičního výrobce

Zaujaly vás právě kované ploty? Vsaďte na nabídku specialisty v tomto oboru, kterou představuje společnost KlaTan působící na trhu již od roku 1994. Tento přímý výrobce nabízí jak kované ploty, tak i brány ve spoustě zajímavých variací. Volit lze z mnohých produktových řad včetně dekorativních doplňků. Rádi byste zvážili všechny možnosti. Není problém. Prostě si necháte navrhnout několik variací. Nezávazně a bezplatně. Nechat si lze vyrobit ploty i brány zcela na míru v rámci řady Exclusive. Spolehnout se u této společnosti můžete na kompletní realizaci včetně zapojení pohonů bran a dalších činností.

Sdílet

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *