Fotokniha ze zahrady: Pochlubte se vašimi úspěchy

Počasí venku již začíná být vcelku pošmourné a sluníčko se přes mraky hledá jen velmi složitě. Podzim se zkrátka už rozjel a zima na sebe zřejmě nenechá dlouho čekat. Na zahradě už pomalu sklízíme poslední plody a začínají se ztrácet i ty poslední květiny. Právě proto je třeba ukončit veškeré činnosti a připravit se na období klidu. Zapomenout byste přitom neměli na zdokumentování své vlastní úrody a příjemných chvilek strávených na zahradě. Výbornou volbou k uchování těchto vzpomínek je fotokniha ze zahrady od HappyFoto.

Fotokniha je optimální řešení

Většinu fotografií, ne-li všechny, máte určitě v elektronické podobě v počítači nebo nějakém chytrém zařízení. Vyznat se v obrovském množství fotek není jednoduché a ukazování fotografií na tabletu či notebooku taky. Pokud si fotky vyvoláte, lehce je ztratíte spolu se spoustou dalších papírů a dokumentů, které máte doma. Fotokniha se vám stoprocentně neztratí. Je navíc vyrobena z vysoce kvalitního papíru nebo fotopapíru. Právě varianta z fotopapíru je při otevření plochá, takže není problém dát na dvoustranu i panoramatickou fotografii, jež zůstane zcela neporušena.

Sami svým designérem

Fotoknihu si zhotovíte kompletně sami, a to za pomocí programu HF Designer, který si stáhnete z webu společnosti HappyFoto. Budete tak vlastním designérem svého projektu. To vše tedy pojme autorství, grafickou stránku věci, editorství i nakladatelství. Práce v tomto programu je naprosto jednoduchá díky snadnému ovládání a ryze intuitivnímu prostředí. Po zhotovení knihy ji zašlete po internetu do tiskárny HappyFoto. Za pět dní vám přijde hotová.

Klasická fotokniha, nebo fotokniha na fotopapíru

Ceny fotoknih se liší nejen dle vámi požadovaného formátu, vazby, počtu stránek, ale i podle toho, zda se jedná o fotoknihu tištěnou na papír nebo o fotoknihu vyvolanou na fotopapír. Jestliže si vyberete tištěnou knihu ve formátu A4 s celkem 24 stránkami v pevné lepené vazbě, bude vás stát 699 korun. Pokud preferujete spíše minimalistický design a kvalitu fotopapíru, určitě se vám vyplatí například fotokniha do kapsy s 20 stranami za 199 korun.

Více informací a aktuální ceny si můžete prohlédnout na www.happyfoto.cz.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.