Dopřejte svým mazlíčkům to nejlepší, právě teď máte možnost seznámit se s nejnovějšími trendy

Zvířatům, která s námi sdílejí naše životní radosti i starosti, chceme většinou dopřát jen a jen to nejlepší. A jak se zorientovat v tom, co má současný trh pro domácí mazlíčky připraven? Navštivte oblíbený Veletrh FOR PETS, který vám přinese to nejlepší v tomto směru.

Letos se můžete těšit už na jedenáctý ročník tohoto velmi oblíbeného veletrhu chovatelských potřeb, určených pro pro domácí zvířata. A vyrazit musíte hned protože, FOR PETS se odehraje v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech už v termínu od čtvrtka 21. do neděle 24. října 2021.

Na co se můžete těšit

Ale nenechte se mýlit, tato akce není vhodná jen pro majitele zvířecích miláčků, kteří se chtějí zorientovat ve světě moderních trendů. Zabaví se tu díky pestrému programu i rodiny s dětmi. Pokud vaše děti zvířátka zbožňují a rádi by se o nich dozvěděly něco víc, pak je určitě nesmíte nechat doma.

Foto: ČTK

A k mání bude také opravdu pestrý výběr chovatelských potřeb, určených pro všechny domácí mazlíčky. A rozhodně byste se na místě neměli jenom kochat, potěší vás totiž zajisté i velmi pěkné a zajímavé veletržní slevy.

FOR PETS není jenom o nákupech

A tím program veletrhu stále ještě nekončí. Připraveny jsou i zajímavé přednášky a samozřejmě také mnoho atraktivních vystoupení. Zvířecí ateliér tu bude mít třeba respektovaná fotografka Adéla Tůmová. Nebude chybět ani Patricie Pagáčová a její charitativní kalendář Psí život. Nebo byste si rádi popovídali s Veronikou Kozubkovou, trenérkou z úspěšné Online psí školy Šťastný pes? A co takhle autogramiáda známého psího psychologa Rudolfa Desenského a kočičí guru Kláry Nevečeřalové? Budete tak mít příležitost setkat se se svými idoly osobně. A to se rozhodně počítá.

A jako třešničku na dortu se můžete těšit i na mimořádnou přehlídku všech zakrslých plemen králíků.

Náhledové foto: ČTK

Zdroj: Veletrh FOR PETS přinese to nejlepší ze světa mazlíčků | Protext – PR služby ČTK

Už odmalička o mně říkali, že mám zelené prsty. A protože pod nimi stále něco roste, nemůžu si všechny ty zajímavosti a dobré tipy nechat jen tak pro sebe :)