Dolaďte pergolu do posledních detailů pomocí stylových vypínačů

Elegant vypínače

Jaro a léto vybízí ke změnám a renovacím. Pouštíme se do nejrůznějších úprav, a to nejen doma, ale i na zahradě. Zahradní domek, altán nebo pergola jsou dominantou zahrady. Při jejich výzdobě nezapomínáme na posezení, stolování, květiny ani osvětlení. Jsou to ale právě drobnosti, které vyzdvihnou krásnou pergolu k dokonalosti, a jednou z těchto drobností jsou i vypínače, které padnou přesně do vašeho stylu.

Vypínače přímo do pergoly či zahradního domku

Vypínače Elegant jsou vhodné a stylové vypínače do pergoly či zahradního domku. Jejich klasický, nevtíravě elegantní design vytvoří harmonický celek s převážně dřevěným rázem pergoly či domku. Padnou ke každému odstínu dřeva – můžete si je vybrat v moderních odstínech oříškově hnědé, cappuccina, ocelově šedé či olivově šedé.

Elegant vypínačeVypínače Elegant jsou zárukou kvality – vydrží déšť, vítr a jiné nepříznivé podmínky. Mají možnost voděodolnosti IP44, takže jsou chráněné proti vniku drobných těles a proti stříkající vodě. Jsou tak nejen trendy designovým prvkem, ale jsou i vysoce praktické a vhodné do venkovních prostor, jako je právě pergola nebo zahradní domek.

Vyzdvihněte vzhled zahradního objektu

Nestárnoucí kombinace neutrálních barev s přírodními zemitými tóny tak vyzdvihne vzhled každého zahradního objektu – lakovaný design v metalických barvách hliníku, titanu a grafitu perfektně splyne s přírodními tóny dřeva, ale hodí se i ke kovu. Vypínače mohou být i dominantním prvkem – výběr z 18 pastelových, sytých i metalických barev poskytuje obrovský prostor pro kreativitu, a vy tak můžete kombinovat, jak je vám libo. Vytvoříte výrazný akcent, kterým přesně vyjádříte svůj styl a přitáhnete tím pozornost k detailu – vypínači. Elegant vypínačeUnikátní konstrukce rámečku umožňuje kombinaci dvou různých barev, díky čemuž může vypínač ve zvolené barvě vypadat až 4x jinak. Vyladíte si je tedy na míru přesně podle vašich požadavků!

Ať už stavíte pergolu novou nebo jen osvěžujete její vzhled, rozhodně nezapomínejte na detaily! Vypínače řady Elegant se tak stanou exkluzivním doplňkem vaší zahrady.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.