Pes

Co by ve vaší výbavě pro psa nemělo chybět

Domácí mazlíčci dokážou rozdávat spousty radosti. Většina z nás si je tohoto faktu vědoma a pořizujeme si mnohá plemena vhodná k dětem, anebo naopak psy pro efektivní výcvik. Často si ovšem neuvědomujeme, že náš mazlík bude potřebovat kvalitní a poměrně bohatou výbavu. I proto se pokusíme upozornit na to, z jakých věcí by měla být složena. Zaměříme se na hlavní pomůcky a doporučíme i prodejce, u něhož takto ucelený sortiment seženete za rozumné ceny.

Pelíšek pro psyAby měl kde bydlet…

Pes musí mít v domácnosti své místo. I proto je nezbytná přítomnost boudy pro psy. Tu si můžete vyrobit buď sami, anebo lze zakoupit již hotovou se vší všudy. Brát v potaz byste měli i fakt, že jen samotná konstrukce nestačí. Důležité je i její zateplení pro zimní měsíce a v neposlední řadě je nutné pořídit i kvalitní pelech pro psa, který můžete umístit buď do jejího interiéru, nebo někam ven. Někdy si své místo najde i přímo v domě. Záleží na rase a velikosti vašeho čtyřnohého kamaráda.

Kvalitní vodítko jako základ

Velmi důležitý je i nákup vodítka. Právě to totiž patří mezi nezbytné chovatelské potřeby. Možností máte spousty. Klasiku představují standardní modely vyrobené z pevných materiálů, které se ukotvují na obojek. Pro některé rasy je třeba koupit kompletní postroj, jelikož jim obojek na krku prostě a jednoduše nesedí. Mnozí chovatelé upřednostňují spíše navinovací vodítka, kdy dopřejí psovi pohybu dle svého přání.

sprej-proti-znackovaniA co další výbava?

Nejen štěňata si chtějí hrát? Podívejte se proto i po nejrůznějších hračkách, imitacích kostí a dalších předmětech. Výbornou volbou je pro chovatele i sprej proti značkování, jehož aplikací zamezíte tomu, že váš mazlík bude vykonávat potřebu na některých místech, kde to není vhodné. Ať už potřebujete jakékoli zmiňované potřeby, krmivo pro psy anebo výbavu pro kočky či hlodavce, navštivte eshop rogz.cz nabízející velmi pestrý sortiment za výhodné ceny.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *