Bungalov 4+1 na klíč, nejoblíbenější rodinné bydlení

Bungalov 4+1

Bungalovy s garáží jsou tím, co je mezi běžnými občany toužícími po vlastní nemovitosti, stále více v kurzu. Každý hledí především na dispoziční uspořádání, jež by do nejmenšího detailu odpovídalo náročným potřebám a požadavkům. Jedním z nejoblíbenějších je dřevostavba bungalov 4+1. Ideální varianta pro rodinné bydlení je s garáží a se zahradou.

Mezi další oblíbené varianty půdorysu dřevěných staveb patří bungalov 4+kk nebo bungalov 5+1. Dělení lze zpozorovat hlavně ve finální podlahové ploše a ostatním příslušenství, jako jsou například garáž, venkovní terasa, velikost oploceného pozemku a jiné věci.

 Bungalov 4+1 půdorys

 Bungalov 4+1

Nízkoenergetické bungalovy na klíč

Rozhodnete-li se pro bungalov 4+1 s garáží, potom vás na počátku všeho osloví katalog bungalovů. Bohatá databáze typových projektů, z nichž si vyberete ten, jenž dokonale zapadne na vaši stavební parcelu. Je to bungalov 14 či 18, což jsou dlouhodobě prověřené euroline bungalovy té nejvyšší kvality.

Moderní bungalov

Moderní bungalov musí samozřejmě prezentovat i patřičné charakteristické vlastnosti, což bude mimochodem důvod, proč si jej pořídíte.

  • Levné bungalovy – nízké pořizovací náklady oproti zděným stavbám
  • Nenáročnost z hlediska provozu – vynikající tepelná izolace
  • Vysoká variabilita – například bungalov 4+1 na klíč

Aby projekty bungalovů s garáží odpovídaly těm nejvyšším standardům, musíte si pohlídat ještě jednu věc. Je to model výstavby, respektive dlouhodobě ověřený systém, který se pyšní letitou životností a celkovou propracovaností. Společnost Happybuilding vám nabízí dřevostavby a bungalovy za dostupné ceny.

Dřevostavby do 1,5 mil bungalovy

Zvolte si bungalov 4+1 půdorys dle vlastních představ a nechte si takový objekt postavit na klíč. Od zajištění potřebné dokumentace, přes možnost změn, až po precizní zpracování a doladění těch nejmenších detailů. Bungalovy projekty jsou v tomto směru pestré a dokáže si vybrat naprosto každý.

Vsaďte na moderní bungalov projekty rodinných domů a vězte, že nebudete zklamáni. Rozhodněte se pro řešení, na němž vás nejvíce potěší bungalov 4+1 cena, tedy optimální pořizovací náklady.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.