zahradni-houpacka-adelaida-zelena

3 tipy pro výběr elegantní zahradní houpačky

Jak si představujete maximálně pohodlný relax na zahradě? Někdo má rád různé zahradní činnosti, jiný si hoví v bazénu. Spoustě z nás ale bohatě postačí sednout si do zahradní houpačky a jen tak se houpat, přivřít oči a trochu se zasnít. V současné době není problém vybrat spousty zajímavých modelů vyrobených z mnoha kvalitních materiálů. Pokud byste si také dokázali zahradní houpačku na vaší zahradě představit, zbystřete. Dáme vám totiž celkem 3 tipy ze sortimentu společnosti Forliving.

Zahradní houpačka Exclusive

Tato kovová zahradní houpačka je charakteristická především na první pohled dominantním pruhovaným polstrováním. Disponuje také stříškou, jež chrání před všudypřítomným slunečním zářením. Základem tohoto modelu je ovšem kostra z pevných kovových trubek, jež jsou samozřejmě opatřené povrchovým nátěrem napomáhajícím odolat různým nepříznivým podmínkám. Pohodlná zahradní houpačka Exclusive je určena pro 3 osoby, její maximální nosnost činí 240 kg.

Závěsná houpačka 6119

Jestliže chcete vsadit na poněkud neotřelejší zahradní nábytek, máte možnost se zahradní houpačkou označenou číslicí 6119. Vyznačuje se zajímavě řešenou konstrukcí z pevných ocelových trubek, jejichž povrch je ošetřen práškovou barvou. Houpačka je sice určena pouze pro jednu jedinou osobu, ale zato nabídne maximální komfort třeba i v takřka horizontální poloze. Samozřejmostí je u houpačky i praktická stříška proti slunci.

Závěsná houpačka 6119

Dřevěná houpačka Sylva

Jestliže máte raději ryze přírodní materiály, určitě se vám zalíbí dřevěná houpačka Sylva. Ta je vyrobena z borovicového masivu. Povrch dřeva je naimpregnován do tmavšího odstínu a elegantně koresponduje se zelenou barvou stříšky. Do vaší zahrady dokonale padne. Určena je podobně jako většina modelů pro 3 osoby. Výška houpačky činí 170 cm a hmotnost 40 kg.

Zahradní houpačka Sylva

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *