Zkuste si položit Natural dlažbu na vaši zahradu. Uvidíte, jak najednou zahrada prokoukne

zahradní dlažba

Máte dům se zahrádkou nebo prostě jen někde samostatně zahrádku a chcete si udělat hezké přístupy mezi záhony, oddělit si okrasné části od plodných ploch nebo jen posunout design na vyšší level?

Existuje mnoho produktů, které můžete využít na cestičky. Například Natural dlažba v sobě nese nádech originality a ponechá tvář přírody. Pojďte se s námi podívat na spolehlivé dodavatele a jejich výrobky.

Chodníček
Foto: Pixabay

Dlažba, která nenaruší přírodní vzhled

Je spousta výrobků, které disponují kvalitou, mrazuvzdorností a dlouhou životností. Vzhled si vybíráte podle toho, jaký přírodní materiál preferujete nejvíce. Výrobky jsou opravdu realistické a tak se můžete těšit na dřevo, vápenec, kámen, břidlici a další. V rukou šikovného zahrádkáře může vzniknout opravdu krásný přístup k různým plochám vaší zahrádky.

Přírodní dlažba jde na odbyt, a opravdu se tomu nejde divit. Dlažba vydrží spoustu let. Jediné co je zapotřebí, je chuť k práci a vymyslet vzor.

Břidlice
Foto: Unsplash

Kvalita a luxusní vzhled

Nyní se spolu podíváme, které značky vám dokáží nabídnout nejlepší sortiment. Mnohdy je upřednostněná kvantita nad kvalitou a je to opravdu znát.

  1. Značka BARK

Nabízí různé napodobeniny dřevěných ploch. Takže máte na výběr z kůry, prken, pařezů, trámů anebo letokruhů. Dlažba se pokládá na větší plochy, jako je terasa, ale mají i obrovskou výhodu. Pokud je chcete dát i na menší plochy – zahradní cestička, můžete z nich udělat tzv. nášlapné desky.

  1. Značka VERTO

Firma se pyšní kvalitními a odolnými designovými provedeními, které vytváří vzhled přírodního travertinu. Dlažba je ošetřovaná proti znečišťování a používá se i k lemování bazénů.

  1. Značka RUVIDO

Máte rádi přírodní vzor s vápencem, ale zároveň trochu té klasiky? Pak jste tu správně. Čtyři druhy desek, které můžete libovolně nakombinovat a položit na zpevněné plochy zahrady. Uplatnění najdou prakticky všude, kde si je budete chtít položit. Ale mějte na paměti, že dlažba je určena pouze pro lehkou zátěž, jinak dochází k prasknutí materiálu.

Zdroje info: Novinky.cz, ireceptar.cz

Náhledové foto: Unsplash

Už od malička přitahuji pozornost zvířat a ráda jim věnuju svoji péči. A protože jsou zvířata součástí přírody, tak stejnou míru energii dávám i do pěstování plodin. Protože už mám hodně zkušeností, je mou povinností se o ně podělit.