Zajímavé tipy na luxusní bydlení v Praze

Byty Luxent

Hledáte bydlení v Praze a nemůžete najít byt, který by plně odpovídal vašim představám? Pokud ano, nabízíme vám hned několik tipů na zajímavé možnosti nákupu luxusních bytů v Praze. Figurují v nabídce realitní kanceláře Luxent. Třeba si i vy vyberete vaše vysněné bydlení v příjemném prostředí.

Exkluzivní byt v Pařížské ulici

Prvním zajímavým bytem, který realitní kancelář Praha nabízí, je ten nacházející se v Pařížské ulici na Praze 1. Jde o velký byt s užitnou plochou 165 m2. Situován je přímo do členitého a velmi bohatě zdobeného domu z dílny slavných architektů R. Klenky a F. Weyra. Nemovitost disponuje výtahem a samotná bytová jednotka patřila v minulosti majiteli domu, který si dopřával veškerého luxusu, jež dokázala nabídnout. Dispozičně je byt řešen jako 4+1 s tím, že jsou jeho součástí studovna, obývací salón, studovna a velká kuchyně s jídelnou.

Byty Luxent

Rezidence Shanti

Samotný prodej luxusních bytů Praha je typický i některými zajímavými rezidenčními interiéry. Výbornou volbou je třeba rezidence Shanti. Konkrétně jde o apartmán 1+kk nacházející se ve 2. patře budovy. Samozřejmostí je jeho kompletní vybavení, mezi která spadají například kuchyňská linka s myčkou nádobí, manželská postel, prostorná šatní skříň anebo koupelna s luxusním podlahovým vytápěním. Stěhovat se tak můžete již do hotového.

Bydlení v mezonetu

Pokud si prostudujete prodej luxusních rodinných domů Praha, můžete si vybrat i některé architektonicky hodně povedené nemovitosti. Zajímavý je i mezonetový půdní byt s dispozicí 3+kk, který se nachází v nově rekonstruované budově na Vyšehradě v blízki známého parku. Jedná se o interiér vytvořený podle moderního konceptu BertolucciDesign®. Vše je tedy nejen designově nadstandardně provedené, ale důraz je kladen i na vysokou funkčnost prostředí. Samozřejmostí je kompletní vybavení bytu pojímající interiérové dveře, dřevěné podlahy, přípravu na kuchyňskou linku a mnohé další důležité zařizovací předměty.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.