Zahradní ruční nářadí, které na podzim stoprocentně využijete

Kvalitní nářadí vám dokáže usnadnit spousty činností nejen na zahradě, ale i v dílně. Pokud se momentálně rozhodujete k nákupu tohoto zboží, anebo uvažujete o tom, co byste vlastně potřebovali, jste na správné adrese. V následujícím textu vám doporučíme několik skvělých pomocníků z nabídky internetového obchodu Shop-Nářadí. Ten má ve svém sortimentu profi či hobby ruční nářadí pro dílnu a elektrické nářadí se zahradní technikou. Vybrat si můžete z více než 9 000 položek, jež jsou skladem.

Lopatky všeho druhu

Žádný zahradník se neobejde bez menších nástrojů určených pro velmi jemnou práci. Typické zahradní nářadí představují menší lopatky. Ze sortimentu zmiňovaného eshopu vybíráme mini lopatku z uhlíkové oceli Yato 350, které se vyznačují ergonomickým provedením a vysokou pevností. Vybírat můžete klidně i lopatky přesazovací či sázecí, jejichž základem je chrom kombinovaný s plastovou rukojetí. Výborné jsou ale i mini trávníkové hrabičky Yato 400 mm. Trávník s nimi vyhrabete naprosto precizně a zbavte jej jakýchkoli nežádoucích částí.

Uhlík lopatka Yato

Teleskopické nůžky na větve Yato YT- 8840

Pokud potřebujete prostříhat dřeviny na podzim, vyplatí se nákup kvalitních zahradních nůžek na větve. Mezi vynikající nářadí tohoto typu patří teleskopické nůžky na větve Yato YT- 8840. Průměr nůžek činí 38 mm a vyznačují se především maximálně pohodlnou prací s minimálními odchylkami. Spolehnout se tak budete moci na maximální přesnost střihu. Díky teleskopickému systému se dostanete i na méně dostupná místa.

teleskopické nůžky

Nezapomínejme na dílnu

I na podzim si můžete udělat radost dovybavením své dílny. Výborný je zejména oscilační multifunkční nástroj Yato s 15000 až 22000 otáčkami za minutu. Z reklamy jej ostatně znáte jako Renovátor. Dokáže zvládnout veškeré činnosti typu broušení, řezání, vyřezávání, vyškrabávání a mnohé další.

Renovátor

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.