Realizace interiérů na míru

Designové studio Sargánek& Skácel navrhuje realistické 3D návrhy interiérů, které svým klientům umožní vybrat to optimální řešení vnitřního prostoru, ale i barvy a ergonomické řešení místnosti. Bytový architekt nebo případně bytový designér ve spolupráci s vámi navrhne interiér bytu či domu a upraví k vaší plné spokojenosti.

Ve spolupráci se špičkovými odborníky ve svém oboru, tak získáte osobní a zodpovědný přístup k vaší realizované zakázce. S vaší pomocí se tak vyvarujeme chyb a úskalí, na které je možné narazit při modelování návrhu interiéru.

O samotnou realizaci se stará tým odborných řemeslníků, kteří již přesně a precizně zajistí montáž nábytku. Dokáží si poradit s každým detailem tak, aby byl zákazník vždy spokojen. Před tímto krokem samozřejmě je zpracován s každým klientem individuální návrh interiéru, zpracována úvodní skica a potřebné dokumenty. S každým klientem je taktéž pomoci 3D vizualizace nastíněno řešení budoucí kuchyně na míru nebo jiné části nábytku v zákazníkovo interiéru. Pro náročnější klientelu je připravena realizace luxusních interiérů. Taktéž vyrábíme nejrůznější nábytek do interiérů rodinných domů, kanceláří a veřejných prostor. Při pracích je dbáno na špičkovou kvalitu i pro složitější typy nábytku a vždy je použito těch nejkvalitnějších materiálů a nejnovějších technologií.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.