Zahradní párty stan: Levné, rychlé a spolehlivé zastřešení posezení

Zahradní párty stan

Léto se blíží neskutečně rychle a sluneční paprsky už teď lákají k pohodovému posezení na zahradě. Že momentálně máte pouze jednu lavičku? Nevadí, máte ještě dostatek času k tomu, abyste pergolu nebo jiné posezení vypilovali k dokonalosti. Narazit snad můžete jenom na realizaci zastřešení. Ta se často značně prodraží! Tedy alespoň v případě, že neznáte zahradní stany. Právě jimi lze ochranu proti dešti a nadměrnému slunečnímu svitu bez problémů vyřešit. Nač se při jejich výběru soustředit a kde nakupovat?

Zahradní párty stan

Zahradní párty stany ve vysoké kvalitě

V první řadě byste se měli soustředit na to, z čeho jsou zahradní párty stany vyrobeny. Jejich základem musí být nezbytně spolehlivá bytelná konstrukce, která umí odolat i větším větrným poryvům. Stejně tak nezapomeňte na zkontrolování všech spojek a dalšího materiálu, jehož prostřednictvím se upevňuje na konstrukci krycí plachta. Ta by měla být mimo jiné odolná vůči vlhkosti. Mírný deštík by vás v žádném případě neměl překvapit.

Nůžkové stany garantují rychlou stavbu

Moderní zahradní párty stany se vyznačují především maximálně rychlou výstavbou a také složením. Zcela specifické jsou v tomto ohledu nůžkové stany. K jejich postavení nepotřebujete nijak velkou porci času. Přirovnat bychom celý proces mohli k roztažení slunečníku, jež je také naprosto jednoduchou a automatickou záležitostí.

Zahradní párty stan

Prostorné a stylové provedení

Spolehnout se u tohoto jednoduchého zastřešení můžete i na variabilitu tvarů a velikostí. Klasiku představují jednoduché stany o ploše 3×3 m, nicméně vybírat lze i velké zahradní altánky 8×12 m. K dispozici jsou samozřejmě i atypická provedení. Jestli budete chtít i bočnice s okny nebo bez nich, je už pouze na vás. A barva? Odstínů je spousta, takže stačí jen vybírat. Přesvědčte se sami třeba na t-zbozi.cz.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.