Zahradní domek

Zahradní domek: Jaké druhy lze zakoupit?

Zahrada je místem odpočinku, relaxace, ale také prostorem pro mnohé činnosti. Na mysli máme nejen zahradničení, ale i štípání dříví a další domácí práce. Jen velmi složitě se obejdeme bez nejrůznějších staveb, které dokážou jednak ukrýt nářadí a jednak posloužit dětem, případně i dospělým pro posezení. Ano, zahradní domky se již staly nedílnou součástí mnohých zahrad. Uvažujete i vy o nákupu některého z modelů? Pokud ano, přinášíme vám malý přehled týkající se nejznámějších typů.

Zahradní domek

Nářadí si zaslouží speciální péči

Nejčastěji se pořizují klasické zahradní domky určené pro uskladnění nářadí a nástrojů denní i občasné potřeby. Volit lze mezi dřevěnými modely se sedlovou střechou a plechovými objekty. Při výběru se vyplatí dbát zejména na velikost zahradního domku. K dispozici jsou malé pouze pro ruční nářadí a maximálně nějakou tu sekačku, ale i větší, jež pojmou nejen samotné nářadí, ale také poskytnou i příjemný krytý prostor pro posezení. Velké dřevěné chatky i s terasou vypadají skutečně stylově.

Elegantní plechový dřevník

Správné uskladnění dříví je nezbytné. Topná sezona sice momentálně skončila, nicméně dříví na otop musí vysychat minimálně jeden až dva roky. Jestliže vám na polínka prší, s největší pravděpodobností bude tento proces maximálně zpomalen. Speciální plechové domky na zahradu situaci dokážou bez problémů zvládnout. Přístřešek budete mít složen během několika málo minut.

Dřevník

Děti potřebují svou skrýš

Pamatujete si, jak jste si jako děti hráli v zahradních domcích plných nejrůznějšího nářadí? Často byly tyto hrátky i nebezpečné. Dnes už děti mohou mít speciální dětské zahradní domky, jež mohou a nemusejí být součástí jejich hřiště. Ať už potřebujete jakékoli provedení těchto staveb, vyberte si zahradní domky Herold. Právě ty jsou k dispozici ve spoustě variací. Mimo dětské stavby či kůlny na nářadí a obyvatelné domky nabízí tato značka i stylové dřevěné sauny a jiné funkční elegantní objekty.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *