Vytvořte s námi krásnou dekoraci a připomeňte si léto

Hledáte zajímavou inspiraci pro domácí a kreativní tvoření? Použijte to, co najdete v okolí a uvidíte, jak se vám bude dařit. K dekoraci můžete použít mořské oblázky nebo jiné krásné kameny a také dvě vázy s různým průměrem.

A čím začít? Je to jednoduché. Umístěte úzkou vázu do široké a naplňte první polovinu kameny. Oblázky si můžete přivézt z dovolené nebo je sesbírat na dvorku. Na dno široké vázy nasypte štěrk. Může být nahrazen krásným světlým pískem a podobnými materiály.

Písek se do vaší dekorace skvěle hodí

Teď si vezměte k ruce vodní rostliny a umístěte je do široké vázy (můžete si vzít přírodní nebo umělé). Koupíte je v hobbymarketech v odděleních s akvarijními rybičkami a opravdu nestojí příliš moc. K novoroční a vánoční výzdobě můžete použít smrkové nebo borové větve, které jsou doplněny vánoční výzdobou, fantazii se zkrátka a dobře meze nekladou.

Foto: Pixabay

Dekorace je vhodná pro každé roční období

Do malé vázy umístěte svíčku. Naplňte širokou vázu vodou, aby se kapalina nedostala do té úzké. Musíte být opatrní. A abyste dosáhli kýženého efektu, musí být vždy hladina vody výše než knot svíčky. Vodu můžete samozřejmě také různé obarvit. Skvěle vám k tomu poslouží potravinářská barviva, která navíc neublíží rostlinám. To vám garantujeme. Jen jich nepoužijte příliš moc, tmavá voda nemá na plamen takový účinek.

Teď už stačí jen zapálit svíčku a užívat si ten neuvěřitelný pohled. Uvidíte, že vám takovou dekoraci budou závidět všechny návštěvy, které se u vás doma náhodou objeví. Přinese vám však i tolik potřebnou relaxaci během večerů, kdy si chcete jednoduše odpočinout a zrelaxovat.

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: https://optolov.ru/cs/raschet-materialov/venecianskie-svechi-kak-delat-doma-izgotovlenie-svechei-v-domashnih.html, https://www.biano.cz/magazin/podzimni-tipy-do-interieru

Už odmalička o mně říkali, že mám zelené prsty. A protože pod nimi stále něco roste, nemůžu si všechny ty zajímavosti a dobré tipy nechat jen tak pro sebe :)