Vaše střecha si zaslouží jen tu nejlepší péči. Čím ji zakrýt, abyste byli v bezpečí?

Střecha

Každý majitel rodinného domu touží po solidním a odolném bydlení, které nebude vyžadovat příliš péče. Ke splnění takového přání budete muset nejdříve vyřešit pestrou škálu detailů, jejichž ohnisko najdete nejen v základech, konstrukci, rozvodech, stěnách, oknech i dveřích, nýbrž i na samotné koruně celého projektu. Jaké materiály jsou v kurzu?

Několik zajímavých variant

Během realizace střešní krytiny se budete muset rozhodnout, jaký typ, provedení i design se vám bude zdát jako nejschůdnější cesta. Současný trh již zdaleka nenabízí pouze klasické střešní tašky, ale volit lze rovnou z několika modernějších a zajímavějších možností.

Velkou popularitu sklízí především plechové střešní krytiny a přirozeně i plastové střešní krytiny. V čem tkví benefity těchto materiálů? Nejpodstatnější výhodou je solidní mechanická i chemická odolnost, tudíž budete ochráněni před nekalými živly. Životnost v řádech desítek let je další záležitostí, která vás zaručeně potěší.

Střecha

Foto: Stavinvest

Majitele starších a méně stabilních budov bude zajímat i zanedbatelná hmotnost těchto dvou variant a jejich snadné položení. Ať už vás zaujala jakákoliv zmíněná výhoda, určitě svěřte danou práci do rukou opravdovým profesionálům z oboru. Jedině ti přesně vědí, jak vše zrealizovat stoprocentně a bez chyb.

Kdo vám pomůže?

Spoustu pozitivních recenzí a spokojených klientů si vysloužila především společnost „STAV-INVEST“ (stavebniny Praha). Preferujete-li raději osobní domluvu, zavítejte na některou z poboček těchto profesionálů, přičemž možnostmi jsou Kladno, Praha 5, 9 a 10. Na základě úvodní nezávazné konzultace vyjádříte svá přání, vyslechnete si nabídku, a poté se sami rozhodnete, jestli do toho budete chtít jít.

Náhledové foto: Stavinvest

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.