Uvažujete o pergole či zahradním domku? Nakupte si stavební materiál u specialisty

Stavební materiály

Stavba jakéhokoli nového objektu vyžaduje jednak kvalitní pracovníky, kteří realizují celé dílo, a jednak také vhodný stavební materiál. Ať už momentálně řešíte stavbu zahradního domku, pergoly, anebo i rodinného domu, bez vysoce kvalitních cihel, stavebního dřeva, fasádních barev, materiálu na zateplení a jiných věcí se stoprocentně neobejdete. I proto se vyplatí vsadit při nákupu všech potřebných věcí na profesionály. Naším tipem jsou stavebniny Stavimex. Právě na tuto společnost a jí nabízený sortiment se zaměříme.

Nedílná součást sítě vlastníků stavebnin BigMat

Zmiňované stavebniny Praha se mohou pochlubit tím, že jsou nedílnou součástí evropské značky nezávislých distributorů materiálů určených na stavbu. K založení značky došlo v roce 1981. Na všem se podíleli především majitelé stavebnin, kteří chtějí nabídnout maximální kvalitu materiálu za výhodné ceny. Momentálně disponuje BigMat více než 800 prodejními místy. Je součástí velké skupiny Euro-Mat, jež je lídrem na trhu distributorů stavebních materiálů. Za vše hovoří její roční obraz 23,3 mld. €.

Komplexní služby se vším všudy

Stavíte, nebo rekonstruujete? Určitě potřebujete i dostatek času na plánování veškerých činností. Proto se vyplatí spolehnout se na dodávku stavebního materiálu přímo na místo. Samozřejmostí, kterou BigMat stavebniny, respektive společnost Stavimex, nabízejí, je obousměrná komunikace se zákazníkem. Sami se tak v kooperaci s profesionály budete moci domluvit na materiálu pro realizaci hrubé stavby, suché stavby či řešení interiérů. Stejně tak si lze vybrat nářadí, jež vám bude vyhovovat.

Studio barev se vzorkovnou

Firma disponuje dvěma prodejnami v Praze, v Malešicích a Libni. Právě tady se nachází specializované centru obkladu a dlažeb. Mimo jiné jsou zde i míchací centrum a studio barev, v němž najdete i moderní vzorkovnu. Technologie Caparol dokáže zajistit takřka nekonečné množství odstínů. Ať už potřebujete řešit okolo stavby cokoli, na služby společnosti Stavimex se můžete spolehnout.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.