Uskladněte si pohodlně jakýkoli materiál

Regálové sestavy do dílny

Uskladnění mnohého materiálu a vybavení určeného pro zahradu anebo pro pěstování nejrůznějších plodin i ve větší výrobě je velmi důležité. Jestliže se i vy momentálně rozhodujete pro co nejefektivnější řešení, vyplatí se vsadit kvalitní regály od spolehlivého výrobce. Tím je bezesporu společnost Regalsistem s.r.o. slavící v současné době již 25 let úspěšného fungování na trhu. Právě na její sortiment se budeme soustředit v následujícím textu.

Regály do dílny

Konzolové regály na netypický materiál

Na nejrůznější netypický materiál jsou vynikající konzolové regály. Ty jsou určeny pro specifické použití. Uskladnit v nich budete moci věci jakýchkoli rozměrů a konzistence. Charakteristické jsou například stavební překlady, které vám třeba zbyly po rekonstrukci či stavbě. Místo si v takovémto typu regálů najdou ale klidně i OSB či MDF desky anebo řezivo a spousta nejrůznějších věcí klidně i sypkého charakteru. Na zahradě je mnohdy zapotřebí zeminy a také nejrůznějších pomůcek, které by měly být precizně uskladněny.

Policové regály na menší předměty

Výbornou volbu představují mimo jiné také policové regály. Ty je možné nakoupit přesně podle vašich představ. Vybrat si můžete přesně takové komponenty, které se vám budu při sestavování v určité místnosti hodit. Policové regály si logicky také sami sestavíte a nebudete to mít vůbec složité. K montáži totiž není zapotřebí žádných klíčů anebo jiných pomůcek.

Regály

Kůlna či zahradní domek si zaslouží pořádek

Velkou výhodou regálů od společnosti Regalsistem s.r.o. je maximální variabilita. Hodí se nejen do kůlny nebo dílny. Využít je můžete klidně i v zahradním domku, kde můžete mít díky nim uklizeno. Zahradní nástroje lze velmi pohodlně uskladnit v jejich útrobách. Když budete nástroje potřebovat, pohodlně si je pouze vezmete.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.