Udržujte svůj zahradní nábytek v perfektním stavu

Osmo Olej na bangkirai

Zima je tu a venku už panuje chladnější počasí. Posezení v exteriéru je tedy většinou nereálné. Zahradní nábytek už prakticky mimo krytá posezení v zimní zahradě nepotřebujete a nastal čas pro uklizení anebo v lepším případě údržbu. Na tu si lze sice najít čas i na jaře, nicméně to už často bývá na zahradě co na práci. Pokud nevíte, co všechno údržba zahradního nábytku a dalších dřevěných součástí posezení vyžaduje, jste na správné adrese. V následujících řádcích vám totiž poradíme, jaké úkony je třeba řešit.

Speciální oleje na dřevěné plochy

Máte-li doma dřevěnou terasu nebo dřevěný masivní nábytek, vyplatí se jej pravidelně ošetřovat za pomocí speciálních olejů. Vybírat byste měli přímo oleje určené na dané povrchy. Pokud máte třeba modřínovou terasu, je vhodné volit přímo olej na modřínové dřevo a podobně. Je-li povrch zahradního nábytku nebo terasy již zašedlý, nejprve jej vyčistěte za pomocí čističe dřevěných teras a odšeďovače. Výbornou volbou jsou zejména voskové oleje Osmo, které dokážou dřevěný povrch ještě dokonale ošetřit proti vlhkosti a dalším faktorům, které se mohou podílet na jeho zkáze.

Osmo Selská barva

Osmo Selská barva dokáže divy

Jestliže chcete dát vašemu zahradnímu nábytku zcela nový kabát, zvolte vhodnou barvu. Na trhu je jich k dispozici spousta. Ne všechny ale dokážou nechat dřevo dýchat, zamezí jeho předčasnému sesychání a jsou ekologické. Sázkou na jistotu je Osmo Selská barva. Díky inovativní technologii je schopna zamezit bobtnání či sesychání dřeva. Je odolná vůči UV záření a samozřejmostí je u ní zdravotní nezávadnost, a to jak u lidí, tak i u zvířat.

Osmo Krycí barva na dřevo

Nakupujte levně a pohodlně

Nakoupit levně nátěry Osmo vyznačující se maximální trvanlivostí a ekonomickou vydatností není nijak složité. V eshopu oleje-osmo.cz si určitě vyberete takový, který vám bude plně vyhovovat. Doručen vám bude již do 48 hodin. U většiny produktů je navíc doprava zdarma. Spolehnout se budete moci i na technickou podporu.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.