Travní sekačky Honda: Vyjeďte klidně i na mokrý trávník

Sekačky Honda

Ostatní si ťukají na čelo, když se chystáte zkrátit rosou prosycený trávník anebo vyrážíte po mírném dešti? Není divu, asi neznají travní sekačky Honda. Právě tyto špičkové stroje od světoznámého výrobce totiž zvládnou bez problémů posekat jak suchý, tak i mokrý trávník. Práce s nimi je maximálně pohodlná a stane se pro vás zábavou a ne pouze jakousi pravidelnou nepříjemnou povinností. Přesvědčíme vás o tom i my, když si ukážeme základní přednosti těchto strojů.

Sekačky Honda

Maximálně spolehlivý čtyřtakt

Moderní zahradní stroje Honda jsou vybaveny čtyřtaktním výkonným motorem, který dokáže sekačku spolehlivě pohánět i na silně nakloněné rovině anebo hrbolatějším terénu. Spolehnout se můžete na velmi tichý chod sekačky a také neucítíte skoro žádné vibrace. Překvapeni budete již při samotném startování, jelikož jde vše naprosto jednoduše a nastartovat stroj zvládne klidně i křehká žena. Zapomenout bychom neměli ani ekologický provoz, na němž si Honda také zakládá.

Inovativní funkce

Na první pohled zjistíte, že modely z řad IZY i HRX jsou o něco dražší než konkurenční, nicméně vše je dáno jednak vysokou kvalitou a jednak zcela inovativními funkcemi, o nichž si ostatní sekačky mohou nechat jen zdát. Typická je například funkce Rotostop, kterou některé motorové sekačky disponují. Díky ní budete mít nože kompletně pod kontrolou. Budete tedy vědět, kdy se točí a kdy naopak nikoliv. Nehrozí tak žádný defekt při jízdě mimo trávník po cestičkách a nerovnostech. Rychlost pojezdu si pohodlně pomocí prstů budete řídit sami. Postará se o to funkce Smartdrive. Dále bychom mohli jmenovat ještě prodyšné koše a další vychytávky.

Sekačky Honda

Vydrží navždy

Na rozdíl od ostatních sekaček si můžete být u strojů Honda jisti jejich maximální výdrží. O motoru není třeba dále hovořit…Stačí se podívat také na kolečka s kuličkovými ložisky a maximálním vzorkem. Honda nabízí komplexně pojatou servisní síť po celé České republice. Na stroje této značky se mimo jiné vztahuje záruka v době trvání 5 let. Chcete-li spolehlivého partnera pro údržbu vašich travnatých ploch, není co řešit.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.