Tradiční i netradiční nábytek v zimní zahradě: Máme pro vás několik tipů

Zimní zahrada

Máte u domu zimní zahradu? Pokud ano, pak by měla přijít ještě další jednoduchá otázka. K čemu tato zimní zahrada slouží? Odpovědi se budou lišit hlavně v účelu využití zimní zahrady. Někdo ji má pouze k pěstování různých plodin, jiným lidem spíše slouží k odpočinku a zaslouženému relaxu. Optimální je pochopitelně kombinace obojího. Velmi důležité je zařízení samotné zimní zahrady. Jaký nábytek se vyplatí pořídit? Na to vám odpovíme v následujících řádcích.

Menší šatní skříně na svršky

Jestliže má vaše zimní zahrada samostatný vstup zvenčí, pak se bez šatní skříně neobejdete. Naopak je třeba ji pořídit, a to v co možná nejzajímavější variantě. Hodně oblíbené jsou hlavně rohové šatní skříně, které disponují integrovaným botníkem. Vy spojíte pohodlně jednak uložení oděvů a jednak také uskladnění bot. Malé šatní skříně mohou být klidně i vestavné, nicméně mnohem levnější variantu představují klasická řešení. Spoustu šatních skříní najdete třeba na https://www.tmnabytek.cz/nabytek/satni-skrine.

Zimní zahrada

Foto: Pixabay

Praktické komody na zahradní pomůcky

Uložení zahradních pomůcek je velmi důležité také v interiéru zimní zahrady. Zatímco venku považujete různé boxy za klasiku, v interiéru se vyplatí spíše vsadit na stylový nábytek typu komody. Ten vypadá moc hezky a do zimní zahrady dokonale padne. Velmi oblíbenými materiály u komod do zimních zahrad jsou různé cizokrajné dřeviny. Mnohdy si ale vystačíte i s jakousi klasikou v podobě u nás rostoucích dřevin. Nákup komody na https://www.tmnabytek.cz/nabytek/komody/barva-dreva/seda není žádný problém.

Lehátka a relaxační vybavení

Máte v zimní zahradě vířivku nebo nějakou káď s vodou? Pak neváhejte a pořiďte si také tu správnou relaxační zónu. Ta se neobejde bez stylových lehátek. Výborná jsou hlavně ta polohovací. Podívat se na ně můžete stejně jako na postele třeba na https://www.tmnabytek.cz/nabytek/postele/rozmery/160×200.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.