Studené podzimní večery? Vsaďte na netradiční spojení konvice a termosky

Lauben Vacuum Thermo Kettle

Už vám při posezení v pergole nebo jen tak venku není zrovna velké teplo. Jasně, hodilo by se něco na zahřátí. Třeba takový horký čaj nebo káva rozhodně stojí za to. Komu by se ale chtělo venku neustále zapínat rychlovarnou konvici a pak ji odnášet zpátky do interiéru. Asi nikomu. I proto se vyplatí vsadit na pomocníka, který v sobě snoubí jak rychlovarnou konvici, tak i termo lahev, jež dokáže udržet vodu uvnitř dlouhodobě horkou.

Netradiční spojení konvice a termosky

Zásadní úspora energie. Přesně takto lze charakterizovat využití zmiňovaného přístroje. Vakuum mezi dvojitými stěnami se postará o to, že horká voda vydrží dlouhou dobu skutečně horká. Lauben Vacuum Thermo KettleLauben Vacuum Thermo Kettle jsme vyzkoušeli a rozhodně si zaslouží respekt. Nejen u nás, ale i u návštěvy, která přišla později. Dostala ihned kávu, jelikož voda v konvici byla pochopitelně stále horká. Díky vakuu to není žádný velký problém.   

Lauben Vacuum Thermo Kettle

Lauben Vacuum Thermo Kettle: Foto Radek Štěpán

Řada super funkcí

Tak těmi si můžete být jistí. Vynikající je například Keep Warm. Právě díky ní zůstane voda v konvici ohřátá až po dobu čtyř hodin. Naopak funkce Cool Touch zajistí, že se konvice i při ohřívání vody nezahřívá zvenčí. A ohřívání vody? Záleží jen na tom, jakou teplotu potřebujete. K dispozici je teplotní rozmezí od 40 do 100 °C.

Lauben Vacuum Thermo Kettle

Lauben Vacuum Thermo Kettle: Foto Radek Štěpán

Solidní množství ohřáté vody

Konkrétně se může jednat o 1,7 litru naráz. Mimo jiné jsme venku potřebovali také ohřát vodu do dětské kašičky. Vše jsme zvládli rychle, pohodlně a bez jakýchkoli obtíží. Teplota se nastavuje na přehledném LCD displeji. Naprosto jednoduše a pohodlně. Konvice jinak ale vynikne i designově. Nerez v kombinaci s černou barvou netoxického BPA free plastu a desky vypadá skvěle. Zavazet vám nebude ani kabel, jenž je vtipně umístěn zespodu platformy. Tato rychlovarka v kombinaci s termoskou se zkrátka vyplatí. Cenovka pohybující se okolo 1800 korun také není extrémně přehnaná.

Lauben Vacuum Thermo Kettle

Lauben Vacuum Thermo Kettle: Foto Radek Štěpán

Lauben Vacuum Thermo Kettle: Náhledové foto: Radek Štěpán

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.