Spolehlivé stínění: Společnost Maron slaví 25 let

Samonosná pergola Practic Milano

Potřebujete svou domácnost vybavit kvalitním stíněním nebo uvažujete o stavbě nové pergoly? Pokud ano, vyplatí se vsadit na služby profesionálů majících ve svém oboru spousty zkušeností. Přesně toto přísné kritérium splňuje společnost Maron slavící 25 let od svého založení. Nabídka tohoto výrobce stínící a zabezpečovací techniky je skutečně pestrá, a tak stojí za to zaměřit se na ni mnohem podrobněji.

MARON_Logo_25let_OKStylové pergoly pro chvíle klidu a pohody

Ozdobou mnohých zahrad jsou designově dokonalé pergoly a zastřešená posezení. Útulné zázemí mohou přinést prakticky všechny typy, které firma Maron nabízí. Klasiku představují zejména dřevěné pergoly, jejichž základem je kvalitní dřevo z finské borovice. Zcela inovativní řešení představuje posuvná střecha z kvalitní látkové clony schopné odolat nejrůznějším rozmarům počasí. Vybírat si ale můžete klidně i hliníkové pergoly. Moc hezká a naprosto unikátní je i samostojná varianta anebo luxusní provedení Vision.

Markýzy

Široká škála zastínění

V nabídce zmiňované společnosti je i veškerá stínící technika. Vnitřní stínění může být řešeno za pomocí rolet, žaluzií, plisé anebo baldachýnů. Zajímavě vypadají i v současnosti oblíbené japonské stěny. Zapomenout nelze ani na designové závěsy a záclony. Z exteriérové stínící techniky jsou nejoblíbenější rolety a markýzy s dálkovým elektrickým ovládáním. Zastínit si budete moci nechat i zimní zahradu, a to velmi důmyslným systémem přímo na míru.

Podomítkové rolety

Známé tváře doporučují

Služby společnosti Maron doporučují i mnohé celebrity. Jmenovat bychom mohli například zpěváka a hitmakera Michala Davida nebo Leonu Machálkovou. Zastínit svůj interiér si od profesionálů nechal i herec a moderátor Karel Šíp. Hokejista Radek Duda má díky nové moderní pergole ve svém domě o jednu místnost navíc! Nabídka je opravdu pestrá a vybrat si můžete i vy!

Michal David

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.