Skvělé aktivity a hry pro bazénové radovánky

Bazénové hry

Plánujete si letos užít pohodu, relax a zábavu na své zahradě a těšíte se, až všechny slunečné dny strávíte u svého bazénu? Aby si pobyt u bazénu užili všichni členové domácnosti i vaši přátelé, rozhodně se vyplatí znát následující aktivity a hry.

Bazénové hry pro děti

Vlastní bazén na zahradě již není nereálným snem a finančně náročnou záležitostí. Pěkný, prostorný a především kvalitní bazén si lze totiž pořídit za pár stovek či tisíc a odměnou vám bude koupání po celé léto. Děti zabavíte hledáním pokladů a jejich vyzvedáváním ze dna bazénu, oblíbenou hrou cukr káva limonáda i klasickou hrou s nafukovacím míčem.

Aktivity v bazénu pro dospělé

I dospělí si mohou pobyt v bazénu zpestřit hrami a sportovními aktivitami. Páry se mohou například utkat v boji proti sobě. Partnerky vylezou na ramena svých partnerů, odkud se budou následně pokoušet své protivníky shodit do vody. Pár, který zůstane, vyhrává. Méně náročnou aktivitou je hraní společenských her v bazénu. K tomu vám postačí speciální plovoucí podnos a vaše oblíbená společenská hra. Občerstvení je samozřejmě možné nechat plout vedle sebe na speciálním barovém podnosu.

Dejte si v bazénu do těla

I s klasickými nafukovacími hračkami si ve vodě užijete spoustu zábavy. Vyzkoušejte například vodní pistolky nebo si dejte do těla při vodním aerobiku. Bazénových aktivit existuje ohromné množství a vaší fantazii se při vymýšlení her pro děti i dospělé meze rozhodně nekladou.

Užijte si nádherné léto ve svém bazénu a pořádejte hry pro děti i dospělé. Dny strávené v bazénu jsou totiž v horkých letních dnech těmi vůbec nejlepšími. Proto nemarněte čas, oblečte si plavky a vyrazte do vody. Příjemným zakončením těchto dnů jsou také zahradní grilovačky. Po celodenním hraní a cákání ve vodě totiž budete vyhladovělí úplně všichni.

Náhledové foto: Przemek Klos / stock.adobe.com

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.