Skladovací kontejnery vyřeší problémy s nedostatkem místa

Skladovací kontejner

Jsou všude kolem nás – věci. Věci si kupujeme, dostáváme je, vyhazujeme, anebo naopak hromadíme. Pokud máte spoustu volného prostoru, máte tím pádem hodně místa pro další věci. Co když vám ale prostor ubývá a věcí naopak přibývá?

Nemáte v domě sklep nebo na zahradě kůlnu či garáž, kam byste nadbytečné věci uschovali? Je vám líto nastřádané věci vyhodit? Plánujete stěhování nebo rekonstrukci a potřebujete všechny věci někam na chvíli uschovat? Nezoufejte! Pro ty z vás, kteří máte hromadu věcí a nevíte, kam je uložit, máme pro vás řešení v podobě skladovacích kontejnerů.

Skladovací kontejnery pro osobní účely

Pro zákazníky nabízíme pronájmu celkem dvou kontejnerů. Do menšího z nich můžete uložit tolik věcí, kolik by se vešlo do bytu 1 + kk a do většího kontejneru dokonce 2 plně naložené dodávky. Nabízíme také příznivé ceny za pronájem, a to od 2 000 do 2 500 Kč měsíčně.

Skladovací kontejnerFoto: stehovanibrno.cz

Se skladovacími kontejnery od společnosti Staněk si můžete být jisti bezpečností. Jsou velmi odolné, hravě si poradí s jakýmkoli počasím a uchrání tak vaše věci před poničením. Dobře se hodí pro krátkodobé uložení věcí před/během stěhování, během rekonstrukce nebo pro dlouhodobé uložení, když si potřebujete někam zaparkovat auto, motorku či schovat pneumatiky.

Skladování pro potřeby firmy

Mít firmu s sebou přináší nejen nové povinnosti, ale také více věcí, které je potřeba někde uskladnit. Není to jen kancelářský nábytek, ale je to také dokumentace, materiál, zásoby, náhradní díly, elektronická zařízení, výrobky apod. Je to vše, co si můžete od podnikání představit. A to všechno můžete bezpečně uschovat ve skladovacích kontejnerech.

Skladovací kontejnery se nachází na hlídaném místě, které je pod dohledem moderních bezpečnostních systémů. K vašemu kontejneru budete mít přístup jen vy, a to 24/7. Můžete si také zvolit dobu trvání nájmu. Může se jednat o měsíce nebo dokonce roky, záleží na vás.

Pokud byste potřebovali pomoc také s uskladněním věcí do kontejnerů, můžeme vám nabídnout také naši odbornou pomoc a profesionální přístup při samotném stěhování.

Náhledové foto: stehovanibrno.cz

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.