Zahradní domek

Sháníte zahradní domek? Máme pro vás 3 žhavé tipy pro letošní sezonu

Vlastníte zahradu či sad? Pak jistě víte, jak důležité je mít nějaký zahradní domek nebo přístřešek. Možná si říkáte, že zahrada u domu takový luxus nevyžaduje. Chtěli byste ale skladovat různé nástroje a techniku třeba v garáži, či dokonce u fasády domu? Rozhodně ne. Právě proto vsaďte na moderní zahradní domek. My pro vás máme tři tipy na zajímavé modely, jež překvapí jednoduchou stavbou, elegantním designovým provedením a výhodnou cenou.

Zahradní domek na nářadí Bao SAM 7,6 m²

Potřebujete pouze uskladnit zahradní nářadí a techniku? Pak vám bohatě postačí nářaďový domek označovaný jako Bao SAM 7,6 m². Jedná se o model od známého estonského výrobce Palmako vyznačující se dřevěnou konstrukcí s dveřmi, jejichž křídla jsou částečně vyplněná plexisklem. Zahradní domek nemá podlahu, je určen na betonový základ. Střešní krytinu tvoří černá lepenka. V zabaleném stavu se vyznačuje kompaktními rozměry 330×120×40 cm. Postaví jej pohodlně a rychle pouhé dvě osoby.

Zahradní domek na nářadí Bao SAM 7,6 m²Zahradní domek na nářadí Bao SAM 7,6 m²

Zahradní domek Heidi 19,7 m²

Rádi byste na vaší zahradě viděli zahradní domek, který nebude sloužit pouze pro nářadí? Máte ho mít! Naším druhým tipem je totiž model Heidi s plochou 19,7 m². Vyznačuje se poměrně velkými prosklenými plochami zajišťujícími dostatečné množství světla v interiéru. Stěny domku jsou vyrobeny s jakostního severského smrku.

Zahradní domek Heidi 19,7 m²Zahradní domek Heidi 19,7 m²

Zahradní domek Emma 4,6 m²

Optimální volbou pro menší zahrady s minimem prostoru je Emma s plochou 4,6 m². Dřevěné stěny o tloušťce 28 mm dokážou vydržet spousty let, a to i přes častou nepřízeň počasí. Montáž domku je díky specifickému systému a zmiňovaným rozměrům 2,6 m×2,2 m triviální.

Zahradní domek Emma 4,6 m²Zahradní domek Emma 4,6 m²

Zalíbil se vám některý z uvedených modelů, anebo byste si raději vybrali něco jiného? Podívejte se do nabídky na www.domky-herold.cz/. Ze spousty různých provedení si jistě vyberete.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *