Recenze tlakové myčky Michelin mpx 150 l

Mít doma kvalitní tlakovou myčku se v každém případě vyplatí. Pokud potřebujete umýt jakékoli exteriérové prostory, pak máte jedinečnou šanci. Prudký proud vody je schopen odstranit veškeré nečistoty z dlažby a jiných tvrdých povrchů. Zajímavou volbou je myčka Michelin mpx 150 l, která představuje jakýsi kompromis mezi přijatelnou cenou a vcelku kvalitním přístrojem. Podívejme se tedy na některé její základní charakteristiky a především na důvody, proč si právě tento přístroj pořizovat.

Vysoký příkon i tlak základem

Nejdůležitější je u tlakové myčky především její průtok. Ten je zabezpečen vysokým příkonem a také tlakem. U modelu Michelin mpx 150 l je tlak stanoven na 120 barů a příkon činí 2 100 W. Délka hadice je 8 metrů a teplota čerpané kapaliny se může vyšplhat na 50 stupňů Celsia. Jedná se o talkovou myčku vyznačující se výbavou na poloprofesionální úrovni. Komponenty, které jsou k ní dodávány, jsou luxusní.

Chytré uložení příslušenství

Výborné je především to, že v těle myčky je dostatečné množství prostoru k ukrytí veškerého potřebného příslušenství. Dlouhá hadice je navíc uložena přímo v nabíjecím bubnu, takže nebudete mít starost s následným úklidem tohoto přístroje. Madlo přístroje je anatomicky tvarované a pohodlně se drží v rukou. Skvělý je i fakt, že myčka disponuje gumovými koly, takže si neponičíte dlažbu či jiný podklad. Vše navíc podtrhne naprosto tichý motor, který šlape sice potichu, ale jako hodinky. Základem celého přístroje je hliníkové čerpadlo vybavené pojistným ventilem jako efektivní ochranou proti případnému silnému poklesu tlaku.

Hlavní výhody myčky Michelin mpx 150 l

–          vysoký tlak zajišťující maximální průtok,

–          systém TSS – Total Stop systém,

–          konektor přívodu vody je průhledný,

–          hmotnost pouze 21 kg,

–          kovová stříkací pistole s efektivním prodloužením,

–          chytrý nástavec s nastavitelnou keramickou tryskou.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.