regály

Průmyslové regály: Jak vybrat ten správný?

Vlastníte větší halu nebo skladovací prostory? Pokud ano, rozhodně musíte přemýšlet nad tím, jakým způsobem využít interiér těchto staveb. Nemusí se jednat o žádnou složitou záležitost. Tedy v případě, že víte, kde máte nakupovat a n jaké aspekty je důležité se soustředit. My se v následujících řádcích na nejdůležitější kritéria podíváme mnohem podrobněji. Samozřejmě doporučíme i konkrétního výrobce a dodavatele průmyslových regálů.

Dokonalé využití prostoru

První a zároveň zřejmě nejdůležitější kritérium při výběru regálového systému. Prostor konkrétní haly musí být využitý do posledního místečka. I proto se zaměřte hlavně na modulovací regály. Právě ony se totiž vyznačují tím, že je lze neustále upravovat a nastavovat podle aktuální potřeby. Počítat byste měli s tím, že se samotná firma časem bude zcela jistě měnit a vy budete potřebovat s regály pracovat i z pohledu jejich tvarů a velikosti. U modulovacích stačí jen dokoupit komponenty, jež jsou kompatibilní. Za chvíli tak systém můžete bez potíží rozšířit.

Regály

Foto: Regalsistem

Nesmírně důležitá bezpečnost

V jakémkoli průmyslovém prostředí existuje zvýšené riziko úrazu. Regálové systémy mohou jakýmkoli nepříjemnostem předejít. Tedy v případě, že splňují základní kritéria bezpečnosti. Jedná se třeba o normy ČSN EN 15512, ČSN EN 15620, ČSN EN 15629 a mnohé jiné. Zároveň musí docházet k pravidelným prohlídkám regálových systémů.

Vyberte si spolehlivého dodavatele

Určitě je zapotřebí vybírat regály u spolehlivého a časem i zákazníky prověřeného dodavatele. Naším tipem je společnost Regalsistem, která disponuje velmi pestrým portfoliem různých regálů. regálových sestav. Moderní průmyslový regál od této společnosti se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, ale také neotřelým designem a maximální funkčností. Volba konkrétní variace je už pouze na vás.

Náhledové foto: Regalsistem

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *