original

Přírodní krása přímo u vás doma – to jsou masivní stoly z WoodArt Collection

Komfortní posezení na terase nebo zahradě, osvěžující drink – to je ta pravá idyla, nemyslíte? Pohodlí, odpočinek a oddechovou konverzaci s rodinou či přáteli nám přináší především židle, křesla nebo lehátka, do kterých se uvelebíme. Špičkou v oblasti zahradního nábytku jsou v současnosti produkty z masivu.

Dřevo – obnovitelný přírodní materiál, se kterým se nejenom dobře pracuje, ale je také příjemný na dotek. Pokud navíc projde rukama zkušených odborníků, stanou se z kmenů, prken a dalších útvarů úchvatné produkty, které vštěpí vašemu bydlení unikátní styl. Každý kus nábytku z masivu je originál, který nikde jinde nenajdete.

Hledáte-li přírodní krásu do svého domova, podívejte se na novou kolekci masivních stolů WoodArt od české společnosti Rott Design.

original_1

Proč si vybrat nábytek z dřevěného masivu?

Dřevo je přírodní materiál a jako takový neobsahuje žádné škodlivé látky. Kromě toho je zpracovaný masiv příjemný na dotek a stylový na pohled.

Dřevo je samo o sobě velmi odolné, takže i zpracovaný nábytek se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností. Nábytek, který máte na zahradě, je po celý den vystavován vnějším vlivům – větru, dešti, slunci… Dřevo s těmito vlivy bojuje mnohem lépe než nábytek z lamina či dřevotřísky.

Z toho je evidentní také další výhoda dřevěného nábytku – snadná údržba. Pro efektivní ošetření stačí v podstatě vrstva ochranného nátěru v podobě vosku, oleje nebo laku. I v průběhu času si dřevo zachovává svůj původní vzhled. V případě poškození stačí jen lehké obroušení a opětovné nanesení ochranné vrstvy.

Zahradní nábytek z masivu se jednoduše neokouká a stále bude stylový a nadčasový. V kombinaci s vysokou odolností je také ekonomicky výhodný, protože tento nábytek nemusíte a ani nebudete chtít měnit za nějaký jiný. Dřevo si žije vždy vlastním životem a nasaje do sebe všechny vaše oslavy, setkání s přáteli a relaxační posezení. Pravému dřevěnému nábytku se jednoduše nic nevyrovná a jako bonus navíc skvěle voní díky obsažené pryskyřici.

Desky

Kolekce nábytku z masivu WoodArt

Proč je dřevěný nábytek tak originální? Každý kus nábytku vzniká z části stromu, který je jedinečný. A stejně jako každý strom jinak vypadá, voní a vyznačuje se svými specifiky, tak také každý kus nábytku z kolekce WoodArt má své nezaměnitelné vlastnosti a vzhled. Masivní stoly z kolekce WoodArt jsou stále aktuální a přežijí i několik generací používání.

Pro výrobu masivních stolů WoodArt se využívá dřevo z evropských dubů (dub lesní a dub zimní), evropských ořešáků či tmavších ořechů ze severní Ameriky. Použité dřevo pochází z obnovitelných zdrojů, které mají certifikát PEFC a zaručují ekologické zpracování veškerého materiálů.

Tím výhody masivních stolů z kolekce WoodArt nekončí. Můžete si například zvolit požadovaný rozměr, povrchovou úpravu a další aspekty, aby výsledný nábytek odpovídal přesně vašim požadavkům. Pokud vybíráte stůl, můžete se těšit na nezaměnitelnou kresbu na desce stolu, která je zcela unikátní. Díky tomu je nábytek z masivu tak oblíbený a krásný. Každý aspekt dřeva, povrch, suky, textury zpracovává truhlář a nechá vyniknout přesně to, co chcete. Ne vždy se požadavky kloubí s názorem zákazníků, a tak v nabídce najdete také několik standardizovaných stolních desek, ze kterých si můžete vybrat podle svého vkusu. Dále si pak můžete vybrat například provedení nohou, hran, povrchovou úpravu, tmelení suků atd.

original_10

Při zpracování se opravdu meze nekladou. Sami si můžete vybrat, čemu dáte přednost a jak má váš stůl vypadat. Nástavné desky, praskliny, stromové suky a další prvky, které dokreslují celkový vzhled stolu vytvoří originální kousek.

Desky masivních stolů z kolekce WoodArt najdete jednoduše na webových stránkách www.rottdesign.cz/woodart, kde nechybí přehledná prezentace. Pak už stačí jen udělat rezervaci po telefonu nebo vyplnit jednoduchý formulář, do něhož specifikujete své požadavky na úpravu – zejména rozměr, oříznutí hran, rozkládání, nohy stolu, povrchová úprava, tmelení suků a prasklin apod. Vaše představivost vám pomůže vytvořit dokonalý stůl do vašeho příbytku.

Sdílet

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

One Ping

  1. Pingback: 4 tipy na kvalitní jídelní stoly z masivu – spectrumnabytek.cz – blog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *