Pracovní oblečení: Skvělý vánoční dárek pro každého zahradníka

Pracovní oděvy

Už se těšíte, až v létě opět vyrazíte na zahrádku? Rozhodně nejste sami. I vaši blízcí se již jistě nemohou dočkat doby, kdy zimě řeknou konečně sbohem a vydají se uklízet do sadu či na zahradu. Po mrazech baví i obyčejný úklid, a to nebudeme mluvit o prvních výsevech a drobných činnostech, jež nás čekají. Nyní jsou ovšem za rohem Vánoce, a tak není od věci zamyslet se nad tím, co dáte svým blízkým pod stromeček. Pokud mají rádi zahradu, pak vám nabízíme následující tipy.

Pracovní kalhoty

Zdroj obrázku: ardon.cz

Slušivá trika a polokošile

I na zahradě můžete vypadat dobře, a to klidně i v tričku či polokošili. Přesně toto oblečení se hodí jak pro chladnější dny pod mikiny či vesty, tak i v horkém počasí. Pracovní trika musí být jednak pevná a jednak také vypadat hezky. Zapomenout nelze ani na funkční prvky. Naším tipem je polokošile Lee Cooper. Vyznačuje se nadčasovým vzhledem i funkčním vláknem Coolpass, jež dokáže efektivně odvádět vlhkost mimo povrch pokožky, a zamezí tak případnému prochladnutí.

Pracovní polokošile

Zdroj obrázku: ardon.cz

Nástroje neustále po ruce

Jak mít menší nářadí a potřebné nástroje neustále po ruce? Jednoduše! Stačí si nakoupit správné oděvy s dostatečným množstvím kapes. Výborné jsou zejména moderní pracovní vesty. Vybaveny jsou hned několika důmyslně řešenými kapsami, takže si do nich lze dát například provázek, zavírací nůž anebo menší kleště, případně cokoli dalšího. Vždy máte tyto věci po ruce. Vesta navíc ochrání před větrem a zimou.

Pracovní vesta

Zdroj obrázku: ardon.cz

Pevná obuv jako základ

Zcela jistě nezapomínejte ani na pevné boty. Postačí vám kvalitní vycházková obuv. Tedy alespoň pro vykonání většiny tradičních činností. Na rytí jsou vhodné spíše vyšší tuhé boty, jež něco vydrží. Ať už sháníte jakékoli oděvy na zahradu, podívejte se do nabídky na ardon.cz. Najdete tady spousty kvalitních pracovních oděvů za výhodné ceny.

Zdroj náhledového obrázku: ardon.cz

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.