Zahradní nábytek

Posezónní slevy zahradního nábytku: Jaký materiál při nákupu preferovat?

Babí léto je v plném proudu a teploty jsou stále večer ještě poměrně příjemné. Přes den dokonce sluníčko pálí a sezení v exteriéru rozhodně stojí za to. Nemáte ovšem to správné pohodlí? Pravděpodobně za to může starý zahradní nábytek, jehož čas se chýlí ke konci. Pokud ho chcete vyměnit, určitě nečekejte až na jaro. Aktuálně se na trhu nachází spousta různých modelů, které jsou k dispozici za velmi solidní ceny. Posezonní slevy začínají. Vybírat si ale nebudete pouze podle ceny. Prim hraje materiál. Co je tedy aktuálně k dispozici?

Masiv jako klasika

Jestliže chcete mít doma bytelný zahradní nábytek, který bude stále na jednom místě, vsaďte na masivní dřevo. Je maximálně pevné a jen tak nehrozí, že by se lavice mohly převrhnout. Vzhledově rozhodně nezklame. Dřevo lze namořit do nejrůznějších odstínů. Elegantní jsou například smrkové sestavy.

Dřevěné skládací sety

Poměrně ekonomickou volbou jsou dřevěné sestavy, které lze poskládat a schovat. Pokud navíc využijete slevy na zahradní nábytek, můžete se dostat na cenové minimum. Křesla i židle jsou skladné, takže je můžete pohodlně na zimu schovat do tepla a sucha. Podobně jako u setů z masivu je ale zapotřebí pravidelná údržba. Stačí si vzít správnou lazuru, štětec a půjdete na věc. Mnohdy se nábytek jen impregnuje olejem. Existuje i variace ve spreji.

Zahradní nábytek

Kovový zahradní nábytek

Přáli byste si nábytek na zahradu, který vydrží dlouhou dobu, a to i bez údržby? Pak si pořiďte kovové židle doplněné stolem s kovovou konstrukcí a skleněnou deskou. Židle mohou být kompletně kovové, nebo polstrované. Záleží na tom, jestli preferujete pohodlí, či maximální výdrž materiálu.

Umělý nebo přírodní ratan

Jestliže si hodláte v zahradním nábytku doslova hovět, pak se nebojte sestav z ratanu. Jde v podstatě o menší křesílka a sedačky, které jakoby venku vytvoří obývací pokoj s otevřeným nebem. Ratan je trochu dražší volbou, nicméně při využití slevy v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz si určitě vyberete model za solidní cenu.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *