Pohoda na zahradě: Zahradní dřevěná houpačka EDEN FSC

Zahradní houpačka EDEN

Užívání si volných chvilek na vlastní zahradě je naprosto pohodové. Kdo by ostatně nechtěl alespoň chvíli na nic nemyslet a pouze se oddávat příjemnému relaxu. K tomu ovšem potřebujete dokonalé zázemí. Výbornou volbou je především stylové zahradní posezení. Natáhnout se ovšem na křesle či na zahradní židli není tak pohodové, jak by se mohl na první pohled zdát. I proto se vyplatí stylová zahradní houpačka. Naším tipem je model EDEN FSC, na který se budeme soustředit mnohem podrobněji.

Stylová lavicová zahradní houpačka

Zmiňovaná zahradní houpačka zaujme již jen svým designovým provedením. Masivní borovicová konstrukce je namořena do oranžové barvy. Eelegantní vzhled zajistí i béžová stříška, která k celému korpusu houpačky dokonale sedí. Tato stříška je v celé celého kompletu. Houpačka je opatřena i kvalitními šrouby a dokonale opracovaným dřevem.

Zahradní houpačka EDEN detail

Bezpečnost na prvním místě

Na trhu jsou dnes nejrůznější modely zahradních houpaček, které se většinou vyznačují ne příliš valnou kvalitou. Typické jsou zejména ty, které disponují velmi lehkou konstrukcí, jež se bohužel vyvrací a hrozí tak nepříjemné úrazy. U modelu EDEN FSC se s ničím takovým v žádném případě nesetkáte. Vyroben je totiž z masivního borovicového dřeva, jež samo o sobě zajistí maximální bytelnost a pevnost konstrukce. Dřevo disponuje certifikátem FSC.

Pohoda kdekoli na zahradě

Velkou výhodou této zahradní houpačky je bezesporu i fakt, že ji lze pohodlně postavit kdekoli, kam budete chtít. Stačí pouze rovná plocha. Optimální je pochopitelně i to, když stojí na pevném podkladu, který odolá vlhkosti. Díky na masivní zahradní nábytek nízké ceně si ji budete moci dopřát i vy. Koupit se k ní dá klidně i zahradní nábytek ve stejném stylu. Celý komplet tak budete vypadat elegantně.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.