Forarch

Podívejte se na veletrh FOR ARCH 2020. PREFA nabízí vstupenky zdarma

Chystáte se k rekonstrukci, stavbě nového objektu, realizaci nového zimní zahrady nebo k jinému záměru? Pak se rozhodně vyplatí najít nějakou zajímavou inspiraci. Naším tipem je veletrh FOR ARCH 2020. 31. ročník mezinárodního festivalu se bude konat od 22. do 26. 9. 2020. Prohlédnout si budete moci zajímavá inovativní stavební řešení, pokocháte se zajímavostmi z oblasti realizace střech a dřevostaveb. Vstupenky na tuto akci můžete získat zdarma. Jak a kde? To vám prozradíme právě v tomto článku.

Spousta specialistů z oblasti bydlení a stavby na jednom místě

Zmiňovaný veletrh představuje setkání nejznámějších firem, které se zabývají stavbou, rekonstrukcí objektů, prodejem stavebního materiálu a jinými činnostmi, jež s tímto segmentem souvisejí. Chcete se podívat, jak probíhá třeba rekonstrukce prvorepublikové vily? Zajímají vás spíše dřevěné konstrukce, solární řešení nebo izolační systémy? Vše si budete moci pohodlně prohlédnout. Podívat se mimo jiné budete moci i na různé fasádní systémy, střešní krytiny či zelené střechy.

Plán areálu

Zdroj obrázku: forarch.cz

Společnost PREFA nabízí bezplatně vstupenky

Jak již bylo napsáno výše, vstupenka na FOR ARCH 2020 je k dispozici zcela zdarma. Nabízí ji společnost PREFA Aluminiumprodukte. Tato firma se zaměřuje především na střešní krytiny a realizaci střech. I vzhledem k aktuální situaci bude tato společnost vystavovat své produkty venku před halou na čerstvém vzduchu. Prohlédnout si vše budete moci od úterý do pátku, a to od 10 až 18 hodin. V sobotu je veletrh otevřen od 10 do 17 hodin. A jak získat onu bezplatnou vstupenku. Stačí jen zadat kód, který získáte právě od společnosti PREFA.

Akce na každý den

Mimo stálých expozic jsou na každý den naplánovány různé předváděcí akce. Podívat se budete moci třeba na fungování tepelných čerpadel, návrhy zahrad a podobně. Samozřejmostí budou jako každý rok také odborné přednášky.

Zdroj náhledového obrázku: forarch.cz

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *