Ruční svítilna

Po čem muži touží? Některé věci vás mohou překvapit

Před Vánocemi si více než kdy jindy lámeme hlavu nad tím, čím blízké muže kolem sebe obdarovat. Máme jich kolem sebe hodně – bývají to partneři, manželé, bratři, tatínkové i dědečkové. Pokud bydlí v domě se zahradou, nebo mají chalupu, je situace o dost jednodušší. Přesto, víte, po čem muži skutečně touží?

Muži nemají rádi nakupování, nejraději si věci vyrobí

Platí to pro naprostou většinu mužů. Na první pohled by se mohlo zdát, že kreativními bývají v rodině především ženy. Věnují se různým DIY kreativním aktivitám. Kouzlí s maličkostmi, ať již jde o papír, drátek, modelovací hmotu. Jenomže muži na tom nejsou jinak. Pokud mají navíc dílničku, svoji pracovnu, garáž, což bývá obvykle na chalupě či v rodinném domku, obvykle alespoň kutí. Zkuste jim však dát příležitost rovnou tvořit.

E-shop Jatagan spojuje opravdové chlapy, kteří se nebojí pustit se dokonce do výroby vlastního nože. Díky svému sortimentu jim dává unikátní možnost proniknout do nožířského fachu. A rozhodně nejen teoreticky. Výroba nože je díky dostupnosti polotovarů, ale i prvovýrobků (tedy neopracovaných materiálů), možná pro každého. Pro začátečníka je ideální stavebnice nože. Později lze přejít na tvorbu nože z jednotlivých dílů, což jsou především čepel na nože a střenky. Ti zkušenější pak mohou třeba nůž tvořit skutečně ze surového materiálu. Pokud chcete tip na dárek k letošním Vánocům, podívejte se na stavebnice nožů, které nabízí Jatagan.eu.

Stavebnice nože

Stavebnice nože: Zdroj obrázku Jatagan

Muži nechtějí volat řemeslníky na každou maličkost

Fakt, že v dílně chybí vhodné nářadí a stroje, vede k větším výdajům v domácnosti. Zručný kutil přitom s dobrou technikou dokáže skutečně hodně. V žádném rodinné domě a na žádné chalupě, už vůbec ne se zahradou, by neměla chybět technika na sváření. Svářecí inventory typu KITin se hodí pro různé typy svařování a vám doma konečně umožní svařit si vlastní oblouky na popínavky, různé držáky na květiny, malé i větší oplocení, či třeba opravit poškozený starší kovový nábytek. Hodí se však i svářečka na plasty. Díky ní si zruční muži poradí třeba s úpravou rozvodů vody u domácí vodárny. Malá úprava může být velkou změnou pro užívání prostor, kde doposud trubky bránily třeba umístění úložného nábytku ke zdi. Svářečka na plasty i běžné svářečky kovů nechybí v sortimentu Svartop.

Svářečka

Svářečka: Zdroj obrázku Svartop

Muži chtějí konečně pořádné pracovní oblečení

Nekvalitní staré montérky mnohdy odrazují muže od toho, aby se do něčeho pořádného pustili. Může však jít i o absenci ochranných pomůcek. Málokdo si v domku či na chalupě nechystá na zimu dřevo. Tato činnost však vyžaduje nejen vhodné a bezpečné pracovní oděvy, ale rovněž ochranné pomůcky. Bez nich je práce nebezpečná. Skvělý sortiment nabízí značka Husqvarna a právě ochranné pracovní pomůcky, ale též další výrobky této značky, bývají tím, po čem muži touží. Prodává je Gardentech na svém e-shopu.

Pracovní bunda

Pracovní bunda: Zdroj obrázku Gardentech

Muži touží po pořádném oblečení do přírody

Jsou to lovci a lovit králíka ve slevě v hypermarketu pro ně rozhodně není ta pravá zábava. Přestože nemusí toužit po lese pobíhat s flintou na zajíce, ale spíše s objektivem fotoaparátu či s dalekohledem, lovecké pudy v nich pořád najdete. Takže je na tyto aktivity pořádně oblečte.

Outdoor móda, která se chce blýsknout pestrobarevnými vzory a svítícími barvami, není na nerušené a poklidné pozorování přírody samozřejmě vůbec vhodnou. Chcete-li to správné vybavení pro muže-lovce, stavte se v mysliveckých potřebách, klidně v těch internetových. Zimní lovecká obuv, lovecké bundy, ale i technika k dennímu či nočnímu pozorování přírody – právě tohle budou perfektní dárky pro opravdové muže. Velice zajímavou volbou je bunda Harkila či bunda Deerhunter. Prodávají je lovecké potřeby Kostelecky.cz.

Svítilna

Svítilna: Zdroj obrázku Kostelecky

Svítilna: Zdroj náhledového obrázku Kostelecky

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *