Párty stan BRIMO

Párty stany BRIMO: Sázka na kvalitu, jednoduchost a eleganci

Už se nemůžete dočkat léta? Není se čemu divit. Dlouhé dny a příjemné teplé večery lákají každého. Jediné, čeho se lze po právu obávat, jsou bezesporu obrovská horka a všudypřítomné slunce. I jeho svit není problém efektivně eliminovat. Stačí k tomu pouze pořízení spolehlivého zastínění. Že nemáte dostatek peněz na realizaci pergoly či markýzy? To přece vůbec nevadí! Pořiďte si kompaktní párty stan. Na trhu je jich poměrně hodně a ne všechny dokážou splnit požadavky na design i kvalitu. Právě z toho důvodu si představíme párty stany BRIMO . V čem tedy tkví jejich hlavní přednosti?

Párty stan BRIMO

Maximálně bytelná konstrukce

Mít strach z trochu silnějšího větru by bylo přinejmenším zbytečné. Párty stany zmiňované značky se vyznačují opravdu pevnou a bytelnou konstrukcí vyrobenou z ušlechtilé oceli. Spoje jsou pevné, a to i přes fakt, že není problém jakýkoli díl velmi jednoduše vyměnit během několika málo vteřin. Silnostěnné profily zajistí maximální odolnost vůči větru s tím, že stan je možné samozřejmě ukotvit k zemi.

Automatický systém zajištění pro rychle složení

Citelnou slabinou mnoha párty stanů je jejich rozkládání a složení. Mnozí lidé jednak nemají trpělivost a jednak se nechtějí zdržovat dlouhou montáží. Párty stany, k jejichž postavení je zapotřebí nářadí, rozhodně nejsou optimální. Modely značky BRIMO se vyznačují automatickým zajištěním konstrukce, jež zajistí mnohem jednodušší manipulaci a rychlejší rozložení i složení. Stačí vám velmi jednoduchý a silově nenáročný pohyb směrem k vám a konstrukce je rázem odblokována.

Párty stan BRIMO

Prostě vydrží

Samozřejmostí je ošetření povrchu konstrukce. Ta je ošetřena prostřednictvím práškové barvy. Bez problémů tak odolá vůči všudypřítomné korozi. Spolehnout se můžete na to, že stan je možné mít dlouhodobě na sluníčku s tím, že UV záření mu nijak výrazně neublíží. Odolá dokonce i teplotám pohybujícím se pod bodem mrazu. Zapomenout nelze ani na plachtu. Především různé neznačkové modely jsou typické ne příliš odolnou látkou. Párty stany BRIMO disponují polyesterovou plachtou, jež nepropustí vodu. Určitě zapomeňte i na postupné vyblednutí barvy. Ta je UV stabilní. Vyznačuje se dvěma vrstvami, a to tkaninou a pogumováním. Jen tak jednoduše mechanicky ji nepoškodíte.

Vzhledově do vaší zahrady prostě padnou

Z instalace zahradního stanu na vaší zahradě rozhodně nemusíte mít strach. Designově padne přesně do prostoru, který si zvolíte. Vybrat si lze z několika barevných odstínů tkaniny. K dispozici jsou tradiční bílá, černá anebo červená, modrá či zelená. Záleží jen na vašem vkusu. Stejně tak si budete moci vybrat i velikost. Vybírat si můžete třeba velikosti 2×2 m, 3×3 m a mnohé další. Výjimkou není ani superstánek 3×6 m.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *