Africká kopřiva

Forskolin: Recenze tohoto často diskutovaného produktu

Forskolin. Určitě vás napadlo, zda jde opravdu o zázračného pomocníka v boji proti přebytečným kilům nebo jde o další přípravek, který nefunguje a jde jen o předražené placebo. Pojďme se podívat, zda opravdu pomáhá při hubnutí. Nabízíme recenzi tohoto produktu, který je u lidí zajímajících se o hubnutí velmi diskutován.

Co Forskolin slibuje?

Jde o doplněk stravy, přípravek, který je složený z aktivních látek. Ty by vás měli úplně zbavit tuků. Konzumujete tedy tyto tabletky, které jsou vyrobeny na rostlinné bázi, a přípravek by měl zajistit pocit sytosti. Nebudete tedy mít takovou chuť na jídlo. Tabletky také mají dodávat tělu potřebnou energii. Protože nejíte zbytečná množství jídla a díky dodávané energii jí máte dostatek, neměli byste nabírat tuk, a i při konzumaci malých porcí jste sytí. Co tedy tento přípravek vlastně tvoří? Klíčovou ve složení je kopřiva indická. Ta reguluje váš metabolismus a podporuje činnost trávení. Dalšími jejími výhodami je regulace krevního tlaku a posilování srdce a cév.

Forskolin pod lupou

Balení forskolinu tedy obsahuje tabletky, které jsou na rostlinné bázi. Jejich složení tvoří modré a červené řasy. Dále zde narazíte na jestřábník chlpánik a také na jalovec. Nakonec také ginko biloba a trpasličí bříza. Složení je tedy výhradně přírodní. Výhodou tedy je, že ani dlouhodobé užívání nezpůsobuje vedlejší účinky. A jak se vlastně forskolin prodává? Buď na oficiální webových stránkách společnosti, na různých e -shopech nebo na kamenných prodejnách narazíte na balení po 30 nebo 100 tabletách. První zmíněné stojí 29 eur a druhé 13, 50 eur. Tabletky se pak dávkují dvakrát denně půl hodinu před jídlem. Zapíjí se větším množstvím vody.

Zhodnocení

Po zkušenostech se pokusíme o malé zhodnocení hubnoucího produktu. První se podíváme na obchod s těmito tabletkami. Na trhu narazíte na množství podobných produktů, a i u stejných je rozptyl cen velký. Při nákupu na oficiálních stránkách firmy můžete narazit na balení, které stojí 37 eur. Po brouzdání a trávení delšího času na těchto stránkách však na vás vyskočí nabídka „jen dnes“ za necelých třicet euro. Produkt slibuje zhubnutí 10 kilo za měsíc. To nemusí být pro váš organismus moc zdravé. Navíc se však domníváme, že tabletky takto efektivní výsledky nemají. Samotnou konzumací toho nejde prakticky docílit. Může však jít o dobrého pomocníka v kombinaci se cvičením a zdravou stravou.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *