Nová zahrada od A až po Z: Obraťte se na profesionály

Flora Bohemica

Pohled na mnohé zahrady, které si lidé řeší svépomocí, nebývá vždy pěkný. Nelze se tomu divit, protože sladit dokonale všechny prvky do posledního detailu je nesmírně náročné. Jsou k tomu zapotřebí znalosti o velikosti, pěstování a umístění konkrétních rostlin, potřebné vybavení pro terénní úpravy a v neposlední řadě i schopnost sladit veškeré komponenty dohromady. Jen tak se podaří vytvořit nejen unikátní, ale i funkční projekt, jehož realizace bude dávat smysl.. Právě proto se vyplatí vsadit na služby profesionálů. Naším tipem je společnost Flora Bohemica působící v oblasti Prahy a okolí. Její nabídku si představíme v tomto článku.

Flora Bohemica

Na počátku všeho je projekt

Nesmírně důležitou roli při řešení zahrady a venků, jako takových hraje projektování zahrad. Tuto skutečnost si u Flora Bohemica uvědomují, a proto zde má projekty na starost zkušený krajinářský architekt, jenž přesně ví, jak spolu jednotlivé prvky souvisí. Ve speciálním programu bude vytvořena 3D vizualizace zahrady, na jejímž základě se následně přistoupí k realizaci. Majitel zahrady se samozřejmě může na koncipování návrhu podílet a konzultovat se specialistou své připomínky.

Flora Bohemica

Závlahový systém šetří čas i peníze

Myslet byste měli i na efektivní zavlažování všech částí zahrady. To lze řešit moderním závlahovým systémem, kterým se realizace zahrad vyznačuje. Díky přesnému dávkování vody v průběhu dne dosáhnete na vysokou úsporu jak peněz, tak i času. Moderní zavlažovací systémy si dokážou poradit a jsou sestaveny tak, aby se počítalo i s případnými srážkami a dalšími detaily.

Flora Bohemica

A co ostatní součásti zahrady?

Při realizaci zahrad by se nemělo zapomínat i na další aspekty. Z nich bychom měli jmenovat především krásný pěstěný trávník. Dnes naštěstí existují kvalitní trávníkové koberce, které vám firma Flora Bohemica položí. Krásnou novou travnatou plochu můžete mít do pouhých 24 hodin. Když se vše ještě doplní o elegantní osvětlení, není co řešit. Jestliže se o celkovém ladění exteriéru chcete dozvědět více, podívejte se na stylovezahrady.cz. Najdete zde mimo jiné i obrázky již realizovaných projektů.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.