Nová rubrika Fotoreportáže a videa

Fotoreportáže a videa

Máte doma zahradu a potřebujete se přesně podívat na některé postupy, které s ní jakkoli souvisí? Pokud ano, přesně za tímto účelem nabízíme novou rubriku s názvem Fotoreportáže a videa. Právě v ní se můžete dozvědět mnohé. Fotoreportáže krok po kroku odhalí postupy, které se dají stěží popsat. Stejně tak krátká instruktážní videa jasně ukážou, jak si lze poradit v daných situacích. Naše rubrika je sice totiž v začátcích, nicméně už teď nabízí několik videí a fotoreportáží.

Krok po kroku k cíli

Díky fotoreportážím se dozvíte, jak je možné pohodlně jednotlivé činnosti vykonávat. Na mysli máme například přípravu kysaného zelí anebo grilování kuřete vcelku. Zajímavou volbou je mimo jiné také zhlédnutí fotoreportáže přímo z lisování jablek. Vše budete mít přehledně, a to od krásných jablek až po vynikající čerstvou jablečnou šťávu plnou vitamínů. Můžete se samozřejmě inspirovat, anebo klidně napsat nějaký ten komentář, který nám reportáž třeba ještě pomůže posunout dál.

Krátká jednoduchá videa

Úplnou novinkou na našem zahradním hobby portálu jsou nová krátká videa, která se zabývají nejrůznějšími zahradními činnostmi. Natáčíme je přímo na youtube a sdílíme samozřejmě na webu. Zatím je k dispozici naše první video týkající se přesazování rajčat, to je velmi aktuální a spousta lidí má již rostlinky rajských jablíček zasazeny na záhonu. Momentálně chystáme přesazování cuket.

Vše samozřejmě zdarma

Veškeré videa a fotoreportáže jsou pochopitelně zcela zdarma. Stačí si pouze rozkliknout konkrétní článek ve zmiňované rubrice. Pokud se vám bude některá z fotoreportáží líbit anebo vás zaujme video, budeme moc rádi, když má dáte like, popřípadě jej budete sdílet. Pomohou nám samozřejmě i případné kladné či záporné komentáře a ohlasy.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.