Zahradní bazén

Nákup bazénového příslušenství na podzim se vyplatí! Víme, kde najít slevy

Už pomalu, ale jistě váš bazén zazimováváte, nebo si stále užíváte posledního podzimního koupání? Ať už je vaše situace jakákoli, určitě jste přišli na něco, co by mohlo v příštím roce váš pobyt v bazénu ještě více zpříjemnit. Pokud ne, vůbec to nevadí, třeba se inspirujete právě v tomto článku. Nabídneme vám totiž hned několik tipů na zajímavý sortiment z oblasti bazénového příslušenství. Navíc samozřejmě doporučíme i efektivní alternativy úspory.

Nemáte bazénový vysavač? Není na co čekat!

Nedokáže v letním období udržet vodu krásně čistou i s využitím spousty chemie? To už asi nebude žádná náhoda. Naopak! Nevěnujete se zřejmě dostatečně odstraňování nečistot ze dna bazénu. Jestliže nechcete tradiční manuální variantu, ale poloautomatický či automatický model, můžete nyní ušetřit spousty peněz. Na tyto dražší přístroje se totiž vztahují mnohé podzimní slevy a akce. K takovému vysavači se nebojte ještě přikoupit síťky, a to jak dnovou, tak i hladinovou.

Vaše kartušová filtrace nestíhá? Kupte si pískovou!

Hodně diskutované je také filtrování vody. U menších bazénů je často připojena kartušová filtrace. Ostatně bývá součástí mnohých zvýhodněných setů. Její neustálé čistění je ovšem maximálně obtěžující a filtrování taktéž není dokonalé. Proto se nebojte využít aktuální slevové kupóny a zakupte filtraci pískovou. Ta je fakticky skoro bezúdržbová a maximálně funkční.

A co chemie?

Různé chemické přípravky mají poměrně dlouhou trvanlivost. Nakoupit si je lze jednoduše už nyní za zvýhodněné ceny. Rozmyslete si především to, jestli chcete klasickou chemii s chlórem, nebo verzi bez něj založenou na působení aktivního kyslíku. A kde sehnat opravdu solidní slevové kupóny? Podívejte se na kuponovnik.cz, vyberte slevy a kupóny dům a nábytek a vše už následně vyřešíte rychle a jednoduše.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *